Frappe Ciocolata, 1,2kg FRA02B Toschi
ID: 894000090

Frappe Ciocolata, 1,2kg FRA02B Toschi

In stock
130 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 107.44 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : frappe ciocolata Toschi 1.2kg , mix frappe ciocolata , pudra frappe cacao , baza frappe profesionala ciocolata , bautura instant ciocolata rece , frappe HoReCa Toschi FRA02B , frappe cacao crema , frappe ciocolata gustapro

Characteristics:

Net weight: 1.2 kg

Frappe-ul cu ciocolată 1,2kg FRA02B Toschi este un preparat instant premium pentru obținerea rapidă a băuturilor reci cremoase, cu gust intens de ciocolată. Creat special pentru uz profesional HoReCa, acest mix garantează consistență perfectă, aromă echilibrată și preparare rapidă.

Cu o combinație de ciocolată pudră, cacao degresată și proteine din lapte, produsul oferă o băutură bogată, catifelată și ușor de personalizat cu lapte sau apă, în funcție de preferințe. Este ideal pentru cafenele, restaurante și baruri cu volum mare de servire.

Ingrediente: ciocolată pudră 28% (cacao, zahăr), fructoză, zahăr, cacao degresată pudră (15%), proteine din lapte, smântână deshidratată, extract de cacao, fibre vegetale.

Valori nutriționale / 100g: 1646 kJ / 393 kcal, grăsimi 6g (din care saturate 3.6g), carbohidrați 72.5g (din care zaharuri 66.5g), proteine 9.5g, sare 0.5g.

✔ Gust intens de ciocolată
✔ Preparare rapidă și ușoară
✔ Textură cremoasă și consistentă
✔ Ideal pentru HoReCa și cafenele
✔ Rețetă echilibrată cu cacao și lapte
✔ Produs premium disponibil pe GustaPro

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe tropicale, 1kg L95 Toschi
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping capsune HALTA, 0,2kg, 4074 Ipsa
479.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 79,98 RON
Crema ciocolata neagra COVERCIOCK CHOCOLATE, 6kg, 6953 Ipsa
46 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 41,44 RON
Piure de portocale rosii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
401.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 66,98 RON
Crema ciocolata cu fistic COVERCIOCK PISTACHIO, 6kg, 6954 Ipsa
385 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Pasta VANILLE SUPREME 3,5 kg 313605 LGL
762.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 76,22 RON
Umplutura Pralin Fistic 10% 10kg 1230-008 OVK
11000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 9 090,91 RON
Aparat pentru preparat inghetata Gelata Chef automatic 5L I-Green 220v/50Hz Nemox
35.39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 31,88 RON
Sirop cocktail Fructul pasiunii ZERO+, 560ml ZT31 Toschi
Candy Bar
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
115 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 103,60 RON
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio cacao 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de ghimbir 2kg 334305 LGL
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Muffin 3,5KG 313505 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Tiramisu, 1kg L118 Toschi
242 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 218,02 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Portocala Siciliana 50ml 453005 LGL
195.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 163,00 RON
STICKAWAY Fistic Pur 5,0kg 220630 LGL
488 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling CHOCO POP CORN 4 kg 235201 -19%
298 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 149,00 RON
Baza Mascarpone 30, 2 kg 140201 Leagel
89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 80,18 RON
Piure de mure ambiental indulcit, 1 kg Caraman
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Fructul pasiunii 2kg 332605 LGL
427 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling tiramisu, 3,5 kg 335305 Leagel
354 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 59,00 RON
Crema ciocolata alba COVERCIOCK WHITE, 6kg, 6955 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Capsuni, 1kg L108 Toschi
199.2 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Pasta Croccantino cu rom 1.2kg 210530 LGL
984.54 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 813,67 RON
Roller de taiat croisane RTC 180X200
Stoc Epuizat
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
136.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de fructe Tropicale, 200g RL095 Toschi
528 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Sos rippling CHOCO CEREALS 4 kg 234601 LGL
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
61.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 51,07 RON
Pasta concentrata aromatizanta din fistic 100g 2100050 DER
203.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 169,90 RON
Pasta aromatizanta fistic HALTA, 1,2kg, 5830 Ipsa
550 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Loveria Crunchy mango, 5 kg 236101 Leagel
168.95 RON
The price is indicated for 1.55 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruit cube gelato Rodie 1,55KG 345130 LGL
25.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,07 RON
Topping cu gust de Artar, 200g RL090 Toschi
Candy Bar
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
60 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,05 RON
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
322 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza MASCARPONE 50 GMS 2 kg 141901 LGL
Stoc Epuizat
Sos Loveria Maxi gianduja, 5 kg 236601 Leagel
435 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 87,00 RON
Sos Loveria Maxi gianduja, 5 kg 236601 Leagel
178.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 149,00 RON
STICKAWAY Caramel 1,2kg 220930 LGL
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de capsuna 1.5kg 325230 LGL
350.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 35,02 RON
Crema gust Fistic pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-007 OVK
21.6 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,85 RON
Topping cu gust de Alune, 200g RL078 Toschi
850 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 170,00 RON
Sos rippling CHOCO KATAIF 5kg 236001 LGL
144 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 120,00 RON
Pasta Cafea 1.2kg 210230 LGL
56.28 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 46,90 RON
Pasta aromatizanta lamaie HALTA, 1,2kg, 5843 Ipsa
37.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,41 RON
Pasta concentrata de alune 100g 2100051 DER
990 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 180,00 RON
Sos LOVERIA FISTIC - Vegan 5,5kg 235901 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Rodie, 1L S06 Toschi
Stoc Epuizat
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
82 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 67,77 RON
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
79 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 65,29 RON
Cirese Cocktail rosii, 630g N76 Toschi
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!