Topping cu gust de Fistic, 200g RL074 Toschi
ID: 894000096

Topping cu gust de Fistic, 200g RL074 Toschi

In stock
25.33 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 20.93 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:
  • Depozit Cluj

Keywords : topping fistic , topping desert , topping prăjituri , umplutură dulciuri , gust fistic , decor prăjituri , accesorii cofetărie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust fin de fistic Toschi, ideal pentru prăjituri, deserturi și dulciuri. Conține pastă de fistic 5% și lapte condensat, oferind o aromă delicată și textură cremoasă.

Perfect pentru decor, umpluturi și preparate de cofetărie. Recomandat pentru cofetării, patiserii și bucătării profesioniste.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 334 kcal / 1398 kJ
  • Grăsimi: 5,8 g (saturate 2,5 g)
  • Carbohidrați: 67,4 g (zaharuri 54,8 g)
  • Proteine: 4,2 g
  • Sare: 0,21 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

575 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
235101 Sos LOVERIA CRUNCHY PECAN
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Unt de arahide, 900g L98 Toschi
106.78 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 88,98 RON
Pasta aromatizanta vanilie HALTA, 1,2kg, 5815 Ipsa
984.54 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 813,67 RON
Roller de taiat croisane RTC 180X200
Stoc Epuizat
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
542.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
Pasta Gelato Donny 3,5KG 210805 LGL_19%
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Ciocolata si alune de padure, 900g L126 Toschi
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata si alune de padure, 900g L126 Toschi
539 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Sos Loveria arahide 5,5kg 234001 LGL
186 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
STICKAWAY Ciocolata neagra 1.2kg 220330 LGL
460 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos Buonissimo! 4kg 231701 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Rodie, 1L S06 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 61,26 RON
Piure de ananas ambiental indulcit, 1 kg Caraman
136.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 114,00 RON
128301 Baza ZHERO FRUIT
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
1339 RON
The price is indicated for 13 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
275.4 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Crema de cacao si alune CIOCCOLOSA GOLD, 6kg, 6943 Ipsa
106 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 87,60 RON
Piure de zmeura ambiental indulcit, 1 kg Caraman
25.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,07 RON
Topping cu gust de Mar si scortisoara, 200g RL096 Toschi
61.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 51,07 RON
Pasta concentrata aromatizanta din fistic 100g 2100050 DER
144 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 120,00 RON
Pasta Cafea 1.2kg 210230 LGL
168.95 RON
The price is indicated for 1.55 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruit Cub3 Ananas 1.55kg 345230 LGL
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,22 RON
Crema tartinabila gust de nuci 230g 0300507 DER
151.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Fruity&Veggy MANGO PEACH AND CHIA SEEDS 1,25 kg 154101_19%
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Visina, 200g RL084 Toschi
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Visina, 200g RL084 Toschi
Stoc Epuizat
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
136.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
Stoc Epuizat
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
299 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 29,90 RON
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
71 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 63,96 RON
Piure de litchi ambiental indulcit, 1 kg Caraman
74.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,57 RON
Topping cu gust de Fistic, 900g L119 Toschi
151.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Fruity&Veggy Morcov, Mar si Ghimbir 1,25kg 153701 LGL
187.5 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 75,00 RON
Zmeura congelata 2,5 kg BDE
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY cocos-lapte 1,2KG 223030 LGL
462 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Pasta Gelato Ciocolata Alba 3,5KG 210305 LGL
490 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 140,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de carmela si unt sarat 221205 LGL
20 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 16,53 RON
Punga celofan 150x200x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
Catalog de Primavara
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
260 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 234,23 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de capsuna 1.5kg 325230 LGL
528 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Sos rippling CHOCO CEREALS 4 kg 234601 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 80,18 RON
Piure de mure ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
141.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 113,00 RON
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
49.9 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 41,24 RON
Pasta aromatizanta capsuna HALTA, 1,2kg, 5838 Ipsa
Stoc Epuizat
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
257.5 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 25,75 RON
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
Stoc Epuizat
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
309 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 30,90 RON
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
448 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 128,00 RON
Sos rippling cinnamon roll, 3,5 kg 335405 Leagel
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
Stoc Epuizat
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
13.58 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,23 RON
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
196 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
114401 Baza ROYAL 50 HOT/COLD
596.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 497,00 RON
Pasta Fistic Mediterranean 1.2kg 212730 LGL
1064 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 304,00 RON
Pesto Alune de padure 3,5KG 214705 LGL
296 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 244,63 RON
Cirese negre amarena in sirop 18/20mm, 3,2kg, 6218 Ipsa
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!