Topping cu gust de Alune, 200g RL078 Toschi
ID: 894000104

Topping cu gust de Alune, 200g RL078 Toschi

In stock
21.6 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 17.85 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping alune Toschi 200g , topping alune de padure , sos alune desert , topping pentru inghetata si clatite , topping cafea alune , sos pentru waffles si prajituri , topping caramelizat alune , topping RL078 Toschi gustapro

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Toppingul cu gust de alune de pădure 200g RL078 Toschi este alegerea perfectă pentru a adăuga deserturilor și băuturilor o aromă bogată, catifelată și intensă de alune. Cu o textură cremoasă și ușor de aplicat, acest topping premium transformă preparatele simple în deserturi rafinate și apetisante.

Ideal pentru înghețată, clătite, waffles, prăjituri sau băuturi pe bază de cafea precum latte și cappuccino, toppingul Toschi oferă un gust echilibrat și un plus de finețe fiecărei rețete. Se integrează ușor atât în utilizarea profesională HoReCa, cât și în preparatele de acasă.

Realizat cu 6% alune de pădure și ingrediente atent selecționate, produsul oferă o aromă autentică și o consistență plăcută. Este fără gluten și potrivit pentru o gamă largă de consumatori.

Ambalat în format practic de 200g, este ușor de dozat și ideal pentru utilizare zilnică în cafenele, cofetării sau acasă.

Ingrediente: sirop de glucoză, zahăr, apă, alune de pădure (6%), gumă xantan, caramel, arome, sare, conservant (sorbat de potasiu). Poate conține urme de lapte, ouă și alte fructe cu coajă lemnoasă.

Valori nutriționale / 100g: 1318 kJ / 313 kcal, grăsimi 4.2g (din care saturate 0.2g), carbohidrați 66.1g (din care zaharuri 45.3g), proteine 0.9g, sare 0.1g.

✔ Gust intens de alune de pădure
✔ Textură cremoasă, ușor de utilizat
✔ Ideal pentru deserturi și cafea
✔ Fără gluten
✔ Ambalaj practic 200g
✔ Produs premium disponibil pe GustaPro

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

20%
Candy Bar
Piure de mango Alphonso ambiental, 1 kg Rogelfrut
60 48 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 43,24 RON
Piure de mango Alphonso ambiental, 1 kg Rogelfrut
10%
57 51.3 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 42,40 RON
Piure de piersici albe ambiental indulcit, 1 kg Caraman
247.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Crema gust ciocolata alba pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-003 OVK
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 94,59 RON
Topping ciocolata Zhero, 1 kg 353801 Leagel
172.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 144,00 RON
STICKAWAY Mango crunchy 1,2kg 222230 LGL
448 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 128,00 RON
Sos rippling cinnamon roll, 3,5 kg 335405 Leagel
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Merisor, 1L S11 Toschi
Stoc Epuizat
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
13.58 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,23 RON
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
192 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 160,00 RON
Pasta amaretto 1.2kg 210130 LGL
119.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 99,50 RON
Crema de ciocolata Loveria dark, galeata 1,2kg 232330 Leagel
46 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 41,44 RON
Piure de portocale rosii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata cu lapte, 900g L103 Toschi
25.33 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 20,93 RON
Topping cu gust de Fistic, 200g RL074 Toschi
10%
48 43.2 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 38,92 RON
Piure de para Williams ambiental indulcit, 1 kg Caraman
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Amarena, 1kg L102 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe de padure, 1kg L110 Toschi
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
Stoc Epuizat
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
290 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 145,00 RON
Baza gelato Cinquestelle ciocolata, 2 kg 112501 Leagel
609 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 174,00 RON
Pasta gelato Gianduja amaruie, 3,5 kg 211005 Leagel
640 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 128,00 RON
Sos rippling caramel brezel, 5 kg 236301 Leagel
379.5 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 69,00 RON
Cremosette hazelnut - crema pentru ganache,umpluturi si glazurare cu alune de padure 5.5kg 241101LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Piersica, 1kg L97 Toschi
33.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,09 RON
Aroma de Zmeura 50G 9261628 DER
57 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 51,35 RON
Piure de mango ambiental indulcit, 1 kg Caraman
3500 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 2 892,56 RON
Aparat pentru preparat inghetata argintiu Gelato NXT1 I-Green Nemox
444.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 127,00 RON
PASTA GELATO COTTON CANDY 3.5 KG 315105 LGL
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY cocos-lapte 1,2KG 223030 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel, 1kg L106 Toschi
25.75 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,28 RON
Pasta concentrata aromatizanta din portocala, 100g 2100054 DER
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Ciocolata, 1kg L104 Toschi
575 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
235101 Sos LOVERIA CRUNCHY PECAN
165 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Lemon pie 1.5kg 334130 LGL
493.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 141,00 RON
Pasta de nuci 3,5 kg 211505 LGL
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Cola 3.5kg 320805 LGL
416 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 208,00 RON
Alune glazurate Cuore Grains, 2 kg 410201 Leagel
86 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 71,07 RON
Baza Ice Mix 1kg 126701 LGL
984.54 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 813,67 RON
Roller de taiat croisane RTC 180X200
385 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Pasta Gelato Bicuit 3,5KG 310105 LGL
61.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 51,07 RON
Pasta concentrata aromatizanta din fistic 100g 2100050 DER
241.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza completa THEOBROMA EXTRA 1,5kg 116601 LGL
15000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12 396,69 RON
Vitrina frigorifica pentru 4 cuve de inghetata Magic Pro I-Green Nemox
89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 80,18 RON
Piure de mure ambiental indulcit, 1 kg Caraman
26 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 21,49 RON
Punga celofan 100x350x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
350.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 35,02 RON
Crema gust Fistic pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-007 OVK
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Fructul pasiunii 2kg 332605 LGL
441 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 126,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de Gianduja 221105 LGL
196 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
114401 Baza ROYAL 50 HOT/COLD
364.88 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de ciocolata alba 221005 LGL
136.4 RON
The price is indicated for 220 pcs
Preț / buc: 0,62 RON
Cornete MAXI MANSON IGIENIC 125mm 220buc_NM
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!