Topping cu gust de Cocos, 200g RL070 Toschi
ID: 894000101

Topping cu gust de Cocos, 200g RL070 Toschi

In stock
24 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 19.83 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping cocos , topping desert , topping prajituri , umplutura dulciuri , aroma cocos , decor prajituri , accesorii cofetarie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust de cocos Toschi, ideal pentru deserturi, prăjituri și dulciuri. Conține lapte de cocos rehidratat 25%, lapte condensat, sirop de glucoză și zahăr.

Textură cremoasă, aromă intensă de cocos, stabilizat și gata de utilizare pentru decor și umpluturi. Perfect pentru cofetării, patiserii și acasă.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 303 kcal / 1270 kJ
  • Grăsimi: 3,7 g (saturate 3,3 g)
  • Carbohidrați: 66,7 g (zaharuri 55,1 g)
  • Proteine: 0,9 g
  • Sare: 0,18 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

577.5 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos Loveria Arahide cu Caramel 5,5 kg 234101 LGL
385 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Pasta VANILLE SUPREME 3,5 kg 313605 LGL
234 RON
The price is indicated for 390 pcs
Preț / buc: 0,60 RON
Cornete OSLO 140mm 390buc_NM
296 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 244,63 RON
Cirese negre amarena in sirop 18/20mm, 3,2kg, 6218 Ipsa
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de capsuna 1.5kg 325230 LGL
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Neutral 7kg 600-001 OVK
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructe de Padure 3,5KG 321005 LGL
6.18 RON
The price is indicated for 1 Set.
Preț fără TVA: 5,11 RON
Bete din lemn de mesteacan 12 buc Ø 6 X 160 mm 9280122 DER
148.32 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Umplutura de Ciocolata 6kg 700-001 OVK
172.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 144,00 RON
STICKAWAY Mango crunchy 1,2kg 222230 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe tropicale, 1kg L95 Toschi
200 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 100,00 RON
Sos de pere 2kg 332905 LGL
640 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 128,00 RON
Sos rippling caramel brezel, 5 kg 236301 Leagel
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe de padure, 1kg L110 Toschi
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
322 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza MASCARPONE 50 GMS 2 kg 141901 LGL
132 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 109,09 RON
Mix pentru inghetata Kefir matcha, 1 kg 129201 Leagel
137.5 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Fruity&Veggy Yuzu, cocos si lamaie, 1,25 kg 154901 Leagel
1022 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 292,00 RON
Pesto Gelato Migdale 3,5KG 214605 LGL
24 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,83 RON
Topping cu gust de Ciocolata, 200g RL088 Toschi
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
596.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 497,00 RON
Pasta Fistic Mediterranean 1.2kg 212730 LGL
248 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 223,42 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Piper Nepalez 50ml 453009 LGL
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Ciocolata si alune de padure, 900g L126 Toschi
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata si alune de padure, 900g L126 Toschi
65.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 54,50 RON
Pasta aromatizanta caramel HALTA, 1,2kg, 5834 Ipsa
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Blu Gum 3,5kg 310205 LGL
Stoc Epuizat
Cremosette white- crema ciocolata alba 5.5 kg 240901 LGL
352 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 64,00 RON
Cremosette white- crema ciocolata alba 5.5 kg 240901 LGL
210 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos rippling SULTANO D’ORO 2kg 331405 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
Fruity&Veggy Grapefruit Roz,Bergamot si Piper Roz 1,25kg 153801 LGL
2478 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 708,00 RON
Pasta Gelato Fistic Verde di Bronte 3,5KG 214905 LGL
Stoc Epuizat
Sos rippling Crocantino visina amara, 5 kg 236401 Leagel
700 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 140,00 RON
Sos rippling Crocantino visina amara, 5 kg 236401 Leagel
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata, 500g LP58 Toschi
1767.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 505,00 RON
Pesto Gelato Fistic 3,5KG 212605 LGL
Catalog de Primavara
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
260 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 234,23 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
199.2 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Pasta Croccantino cu rom 1.2kg 210530 LGL
302.5 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Baza Lemon 50 2,5KG 120701 _19 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 80,18 RON
Piure de mure ambiental indulcit, 1 kg Caraman
525 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos LOVERIA CRUNCHY LEMON 5,0kg 235601 LGL
12 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 9,92 RON
Betisoare din lemn pentru inghetata 10x93mm 100 buc/set 9280124 DER
1495 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 299,00 RON
Pasta Gelato Nocciola Strong 5KG 214405 LGL
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
15000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12 396,69 RON
Vitrina frigorifica pentru 4 cuve de inghetata Magic Pro I-Green Nemox
21.6 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,85 RON
Topping cu gust de Caramel, 200g RL086 Toschi
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
1339 RON
The price is indicated for 13 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Rodie 3,5KG 326705 LGL
218 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
128201 Baza ZHERO COMPLET LACTOSE FREE
33.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,09 RON
Aroma de Zmeura 50G 9261628 DER
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de portocala 1.5kg 325130 LGL
Candy Bar
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
60 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,05 RON
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
218 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Baza sorbet 50 GMS 2kg 127701 LGL
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!