Topping cu gust de Fructe de padure, 200g RL082 Toschi
ID: 894000103

Topping cu gust de Fructe de padure, 200g RL082 Toschi

In stock
25.99 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 21.48 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping fructe de pădure , topping desert , topping prăjituri , umplutură dulciuri , gust fructe de pădure , decor prăjituri , accesorii cofetărie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust intens de fructe de pădure Toschi, ideal pentru prăjituri, deserturi și dulciuri.

Textură fină, aromă naturală de căpșuni, zmeură, afine și mure.

Perfect pentru decor, umpluturi și preparate de cofetărie.

Greutate: 0,2 kg

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 280 kcal / 1190 kJ
  • Grăsimi: 0 g (saturate 0 g)
  • Carbohidrați: 70 g (zaharuri 45,5 g)
  • Proteine: 0,7 g
  • Sare: 0,1 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

135 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 111,57 RON
Frappe Vanilie, 1,2kg FRA01B Toschi
550 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Loveria Crunchy mango, 5 kg 236101 Leagel
Stoc Epuizat
Sos Loveria Maxi gianduja, 5 kg 236601 Leagel
435 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 87,00 RON
Sos Loveria Maxi gianduja, 5 kg 236601 Leagel
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Rippling Mandarina (cu coaja) 2kg 334805 LGL
264 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 88,00 RON
Crema pasta concentrata SPEKULOOS, 3kg 6944 Ipsa
111.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza gelato Easy pepene galben, 1,25 kg 122101 Leagel
57 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 51,35 RON
Piure de mango ambiental indulcit, 1 kg Caraman
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Merisor, 1L S11 Toschi
56.28 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 46,90 RON
Pasta aromatizanta lamaie HALTA, 1,2kg, 5843 Ipsa
58 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 47,93 RON
Piure de capsuni ambiental indulcit, 1 kg Caraman
10%
57 51.3 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 42,40 RON
Piure de piersici albe ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Umplutura termostabila Pralin Cacao-Alune 10kg 1230-006 OVK
350.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 35,02 RON
Umplutura termostabila Pralin Cacao-Alune 10kg 1230-006 OVK
21.6 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,85 RON
Topping cu gust de Caramel, 200g RL086 Toschi
10%
48 43.2 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 38,92 RON
Piure de para Williams ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
136.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
1452.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 415,00 RON
215605 Pasta PISTACHIO NOBILE
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de fructe Tropicale, 200g RL095 Toschi
488 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling CHOCO POP CORN 4 kg 235201 -19%
1015 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 290,00 RON
Pasta Gelato Migdale d’avola 3,5kg 213305 LGL
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Muffin 3,5KG 313505 LGL
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de caramel, 500g LP56 Toschi
542.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
Pasta Gelato Donny 3,5KG 210805 LGL_19%
86 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 71,07 RON
Baza Ice Mix 1kg 126701 LGL
350.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 35,02 RON
Crema gust Fistic pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-007 OVK
35.02 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,94 RON
Pasta concentrata de gianduia 100g 2100052 DER
Stoc Epuizat
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
588 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Zmeura 3,5KG 321205 LGL
92 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 82,88 RON
Piure de fructe rosii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Glazura oglinda la rece cu aroma de zmeura, 1kg  APM
29 RON
The price is indicated for 1 Kg
Glazura oglinda la rece cu aroma de zmeura, 1kg APM
55.08 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Pasta aromatizanta portocala HALTA, 1,2kg, 5841 Ipsa
29.98 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 24,78 RON
Glazura oglinda la rece cu aroma de capsuni, 1kg APM
Stoc Epuizat
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
141.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 113,00 RON
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de ghimbir 2kg 334305 LGL
178 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza LEA PAN 250 C/F 2kg 114701 LGL
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
15000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12 396,69 RON
Vitrina frigorifica pentru 4 cuve de inghetata Magic Pro I-Green Nemox
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Unt de arahide, 900g L98 Toschi
199.2 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Pasta Croccantino cu rom 1.2kg 210530 LGL
25.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,07 RON
Topping cu gust de Mar si scortisoara, 200g RL096 Toschi
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Fructul pasiunii 2kg 332605 LGL
415 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Crocant Crumble - Classic cu unt 2,5kg 417301 LGL
88000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 72 727,27 RON
Utilaj multifunctional pentru inghetata CREMAGEL 10 Telme
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
302.5 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Baza Lemon 50 2,5KG 120701 _19 LGL
525 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos LOVERIA CRUNCHY ORANGE 5,0kg 235701 LGL
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY banana-lapte 1,2KG 223230 LGL
33.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,09 RON
Aroma de Zmeura 50G 9261628 DER
354 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 59,00 RON
Crema ciocolata alba COVERCIOCK WHITE, 6kg, 6955 Ipsa
165 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Lemon pie 1.5kg 334130 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Vanilie, 1kg L93 Toschi
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!