Topping cu gust de Caramel, 200g RL086 Toschi
ID: 894000099

Topping cu gust de Caramel, 200g RL086 Toschi

In stock
21.6 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 17.85 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:
  • Depozit Cluj

Keywords : topping caramel , topping desert , topping prajituri , umplutura dulciuri , gust caramel , decor prajituri , accesorii cofetarie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust de caramel Toschi, ideal pentru prăjituri, deserturi și dulciuri.

Textură fină, aromă intensă de caramel, gata de utilizare pentru decor, umpluturi și preparate de cofetărie.

Ideal pentru cofetării, patiserii și bucătării profesioniste.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 296 kcal / 1258 kJ
  • Grăsimi: 0 g (saturate 0 g)
  • Carbohidrați: 74,0 g (zaharuri 50,0 g)
  • Proteine: 0 g
  • Sare: 0,02 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

99 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 81,82 RON
Piure de afine ambiental indulcit, 1 kg Caraman
416 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 208,00 RON
Alune glazurate Cuore Grains, 2 kg 410201 Leagel
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de caramel, 500g LP56 Toschi
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructe de Padure 3,5KG 321005 LGL
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Ghimbir, 200g RL083 Toschi
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de rodie 2kg 334005 LGL
24 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,83 RON
Topping cu gust de Cocos, 200g RL070 Toschi
172.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 144,00 RON
STICKAWAY Mango crunchy 1,2kg 222230 LGL
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
35.02 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,94 RON
Pasta concentrata de gianduia 100g 2100052 DER
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney ananas, piersica si chilli, 2 kg 335905 Leagel
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney capsuni, cimbru si lamaie, 2 kg 335805 Leagel
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping fructe de padure HALTA, 0,2kg, 4075 Ipsa
247.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Crema gust ciocolata alba pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-003 OVK
290.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 242,00 RON
Paste de alune Italy 1.2kg 211430 LGL
762.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 76,22 RON
Umplutura Pralin Fistic 10% 10kg 1230-008 OVK
196 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
114401 Baza ROYAL 50 HOT/COLD
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Kiwi, 1kg L112 Toschi
Stoc Epuizat
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
257.5 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 25,75 RON
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata alba, 500g LP54 Toschi
430 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 172,00 RON
Crocant Crumble cu arome de fructe 2.5 kg 417901 LGL
241 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 217,12 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Scortisoara Sri Lanka 50ml 453008 LGL
57 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 51,35 RON
Piure de mango ambiental indulcit, 1 kg Caraman
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Menta, 1kg L122 Toschi
37.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,41 RON
Pasta concentrata de alune 100g 2100051 DER
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Ciocolata neagra, 200g RL072 Toschi
88000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 72 727,27 RON
Utilaj multifunctional pentru inghetata CREMAGEL 10 Telme
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 94,59 RON
Topping ciocolata Zhero, 1 kg 353801 Leagel
150 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 100,00 RON
Pasta de fructe de padure 1.5kg 325330 LGL
24 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,83 RON
Topping cu gust de Ciocolata, 200g RL088 Toschi
218 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
128201 Baza ZHERO COMPLET LACTOSE FREE
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Blu Gum 3,5kg 310205 LGL
354 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 59,00 RON
Crema ciocolata alba COVERCIOCK WHITE, 6kg, 6955 Ipsa
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 86,78 RON
Piure de visine ambiental indulcit, 1 kg Caraman
50 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 20,00 RON
Capsuni congelate 2,5 kg BDE
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe tropicale, 1kg L95 Toschi
385 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Pasta Gelato Bicuit 3,5KG 310105 LGL
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Muffin 3,5KG 313505 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
Fruity&Veggy CITRUS F., CINNAMON AND SICHUAN PEPPER 1,25 kg 154001 -19%
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
1339 RON
The price is indicated for 13 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
218 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Baza sorbet 50 GMS 2kg 127701 LGL
74.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,57 RON
Topping cu gust de Fistic, 900g L119 Toschi
151.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Fruity&Veggy Morcov, Mar si Ghimbir 1,25kg 153701 LGL
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructul Pasiunii 3,5KG 321705 LGL
58 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 47,93 RON
Piure de capsuni ambiental indulcit, 1 kg Caraman
196 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Sos Capsuna 2KG 330605 LGL
130 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 107,44 RON
Frappe Ciocolata, 1,2kg FRA02B Toschi
Stoc Epuizat
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
299 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 29,90 RON
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
79 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 65,29 RON
Cirese Cocktail rosii, 630g N76 Toschi
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!