Topping cu gust de Artar, 200g RL090 Toschi
ID: 894000095

Topping cu gust de Artar, 200g RL090 Toschi

In stock
25.5 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 21.07 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping desert , topping prăjituri , umplutură dulciuri , gust arțar , decor prăjituri , accesorii cofetărie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust autentic de arțar Toschi, perfect pentru prăjituri, deserturi și dulciuri.

Gata de folosit, textură fină și aromă intensă de arțar, ideal pentru decor, umpluturi și preparate de cofetărie.

Perfect pentru cofetării, patiserii și bucătării profesioniste.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 281 kcal / 1176 kJ
  • Grăsimi: 0 g (saturate 0 g)
  • Carbohidrați: 70,2 g (zaharuri 70 g)
  • Proteine: 0 g
  • Sare: 0 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

186 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
STICKAWAY Ciocolata neagra 1.2kg 220330 LGL
76 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 62,81 RON
Piure de fructul pasiunii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Candy Bar
Piure de zmeura ambiental, 1 kg Rogelfrut
75 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 67,57 RON
Piure de zmeura ambiental, 1 kg Rogelfrut
385 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Pasta Gelato Bicuit 3,5KG 310105 LGL
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel cu unt sarat, 900g L124 Toschi
Stoc Epuizat
Umplutura Fistic cu Cataif 5kg 1230-009 OVK
509.35 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 101,87 RON
Umplutura Fistic cu Cataif 5kg 1230-009 OVK
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
Stoc Epuizat
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
35.39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 31,88 RON
Sirop cocktail Fructul pasiunii ZERO+, 560ml ZT31 Toschi
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta gelato Ananas 3.5kg 320205 LGL
Stoc Epuizat
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
547.26 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 156,36 RON
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
462 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Pasta Gelato Ciocolata Alba 3,5KG 210305 LGL
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
92 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 82,88 RON
Piure de fructe rosii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
3500 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 2 892,56 RON
Aparat pentru preparat inghetata argintiu Gelato NXT1 I-Green Nemox
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping fistic HALTA, 0,2kg, 4080, Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Menta, 1kg L122 Toschi
39.89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 32,97 RON
Zahar decorativ rezistent la umiditate BIANCODECO, 1kg, 5590 Ipsa
37.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,41 RON
Pasta concentrata de alune 100g 2100051 DER
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
178.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 149,00 RON
STICKAWAY Caramel 1,2kg 220930 LGL
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Ciocolata 7kg 600-002 OVK
1452.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 415,00 RON
215605 Pasta PISTACHIO NOBILE
415 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Crocant Crumble - Classic cu unt 2,5kg 417301 LGL
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Fructul pasiunii, 1L S03 Toschi
1715 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 490,00 RON
Pasta Gelato Fistic Mediterranean 3,5KG 212705 LGL
322 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza MASCARPONE 50 GMS 2 kg 141901 LGL
130 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 107,44 RON
Frappe Ciocolata, 1,2kg FRA02B Toschi
50 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 20,00 RON
Capsuni congelate 2,5 kg BDE
610 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling CHOCO SPECULOOS 5kg 233501 LGL
74.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,57 RON
Topping cu gust de Fistic, 900g L119 Toschi
430 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 172,00 RON
Crocant Crumble cu arome de fructe 2.5 kg 417901 LGL
Candy Bar
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
115 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 103,60 RON
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
609 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 174,00 RON
Pasta gelato Gianduja amaruie, 3,5 kg 211005 Leagel
29.98 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 24,78 RON
Glazura oglinda la rece cu aroma de capsuni, 1kg APM
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio cacao 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
Stoc Epuizat
STICKAWAY Ciocolata alba 1,2 kg 220130 LGL
172.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 144,00 RON
STICKAWAY Ciocolata alba 1,2 kg 220130 LGL
550 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos rippling CHOCO GRANOLA 5 kg 234901 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Piersica, 1kg L97 Toschi
Catalog de Primavara
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
260 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 234,23 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping cirese negre HALTA, 0,2kg, 4071 Ipsa
15%
42 35.7 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 32,16 RON
Piure de banane ambiental indulcit, 1 kg Caraman
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Merisor, 1L S11 Toschi
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Baza Panna Love 100 2kg 115001 LGL
234 RON
The price is indicated for 390 pcs
Preț / buc: 0,60 RON
Cornete OSLO 140mm 390buc_NM
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
542.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
Pasta Gelato Donny 3,5KG 210805 LGL_19%
241.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza completa THEOBROMA EXTRA 1,5kg 116601 LGL
Stoc Epuizat
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
180.77 RON
The price is indicated for 6.5 Kg
Preț / kg: 27,81 RON
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
985 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 197,00 RON
Sos CHOCCOPISTACHIO RIPPLING SAUCE 5kg 231901 LGL
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!