Topping cu gust de Ciocolata neagra, 200g RL072 Toschi
ID: 894000102

Topping cu gust de Ciocolata neagra, 200g RL072 Toschi

In stock
25.99 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 21.48 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping ciocolată neagră , topping desert , topping prăjituri , umplutură dulciuri , gust ciocolată neagră , decor prăjituri , accesorii cofetărie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust intens de ciocolată neagră Toschi, ideal pentru prăjituri, deserturi și dulciuri. Conține 24,4% ciocolată pudră și cacao, oferind o aromă bogată și textură fină.

Perfect pentru decor, umpluturi și preparate de cofetărie. Recomandat pentru cofetării, patiserii și bucătării profesioniste.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 248 kcal / 1042 kJ
  • Grăsimi: 1,7 g (saturate 1,0 g)
  • Carbohidrați: 54,8 g (zaharuri 34,7 g)
  • Proteine: 3,7 g
  • Sare: 0 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

35.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,34 RON
Sirop cocktail Capsuna ZERO+, 560ml ZT04 Toschi
Stoc Epuizat
Visine congelate 2.5kg BDE
92 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 36,80 RON
Visine congelate 2.5kg BDE
230.16 RON
The price is indicated for 1.68 Kg
Preț / kg: 137,00 RON
Baza pudra Zhero Dark fara zahar pentru inghetata, 1.68 kg, 129101 Leagel
577.5 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos Loveria Arahide cu Caramel 5,5 kg 234101 LGL
241 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 217,12 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Scortisoara Sri Lanka 50ml 453008 LGL
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
1339 RON
The price is indicated for 13 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
900 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 180,00 RON
Sos Loveria Maxi fistic, 5 kg 236201 Leagel
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Amarena, 1kg L102 Toschi
275.4 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Crema de cacao si alune CIOCCOLOSA GOLD, 6kg, 6943 Ipsa
290.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 242,00 RON
Paste de alune Italy 1.2kg 211430 LGL
453.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 45,32 RON
Umplutura de Cacao-Alune 13% 10kg 1230-005 OVK
30 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 24,79 RON
Punga celofan 150x320x0,020 mm,set 500 buc Gusta Pro
488 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling CHOCO POP CORN 4 kg 235201 -19%
Stoc Epuizat
Parfum Comestibil pu Gelato-Spicy Mix 50ml 453004 LGL
249 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 224,32 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Spicy Mix 50ml 453004 LGL
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure de fructe exotice ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Umplutura Fistic cu Cataif 5kg 1230-009 OVK
509.35 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 101,87 RON
Umplutura Fistic cu Cataif 5kg 1230-009 OVK
762.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 76,22 RON
Umplutura Pralin Fistic 10% 10kg 1230-008 OVK
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de rodie 2kg 334005 LGL
606 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 303,00 RON
BAZA NEUTRAL MILK 5 HOT 2 kg 130101 LGL
412.5 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 75,00 RON
Cremosette - crema pentru ganache, cu aromă de caramela și unt sărat 5.5 kg 241801 LGL
137.5 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Fruity&Veggy Yuzu, cocos si lamaie, 1,25 kg 154901 Leagel
549.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 157,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de fistic 221305 3.5kg LGL
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY cocos-lapte 1,2KG 223030 LGL
Stoc Epuizat
Umplutura termostabila Pralin Cacao-Alune 10kg 1230-006 OVK
350.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 35,02 RON
Umplutura termostabila Pralin Cacao-Alune 10kg 1230-006 OVK
430 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 172,00 RON
Crocant Crumble cu arome de fructe 2.5 kg 417901 LGL
168.95 RON
The price is indicated for 1.55 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruit cube gelato Rodie 1,55KG 345130 LGL
1767.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 505,00 RON
Pesto Gelato Fistic 3,5KG 212605 LGL
364.88 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de ciocolata alba 221005 LGL
25.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,07 RON
Topping cu gust de Mar si scortisoara, 200g RL096 Toschi
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping cirese negre HALTA, 0,2kg, 4071 Ipsa
2200 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 1 818,18 RON
SET pentru gelato TROLLS 409001 (127805+409002) LGL
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructul Pasiunii 3,5KG 321705 LGL
37.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,41 RON
Pasta concentrata de alune 100g 2100051 DER
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping capsune HALTA, 0,2kg, 4074 Ipsa
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Cola, 560ml TR22 Toschi
55.08 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Pasta aromatizanta portocala HALTA, 1,2kg, 5841 Ipsa
151.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 121,00 RON
Fruity&Veggy Morcov, Mar si Ghimbir 1,25kg 153701 LGL
542.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
Pasta Gelato Donny 3,5KG 210805 LGL_19%
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Neutral 7kg 600-001 OVK
122.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 102,00 RON
STICKAWAY Ciocolata alba cu spirulina 1,2kg 222130 LGL
525 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos LOVERIA CRUNCHY LEMON 5,0kg 235601 LGL
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure de caise ambiental indulcit, 1 kg Caraman
119.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 99,50 RON
Crema de ciocolata Loveria dark, galeata 1,2kg 232330 Leagel
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de caramel, 500g LP56 Toschi
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata alba, 500g LP54 Toschi
264 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 88,00 RON
Crema pasta concentrata SPEKULOOS, 3kg 6944 Ipsa
186 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
STICKAWAY Ciocolata neagra 1.2kg 220330 LGL
2478 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 708,00 RON
Pasta Gelato Fistic Verde di Bronte 3,5KG 214905 LGL
525 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos LOVERIA CRUNCHY ORANGE 5,0kg 235701 LGL
144 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 120,00 RON
Pasta Cafea 1.2kg 210230 LGL
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!