Topping cu gust de Ciocolata, 200g RL088 Toschi
ID: 894000100

Topping cu gust de Ciocolata, 200g RL088 Toschi

In stock
24 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 19.83 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : topping ciocolată , topping desert , topping prăjituri , umplutură dulciuri , gust ciocolată , decor prăjituri , accesorii cofetărie , livrare gustapro , gustapro romania

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Topping cu gust intens de ciocolată Toschi, ideal pentru prăjituri, deserturi și dulciuri, gata de folosit pentru decor, umpluturi sau preparate de cofetărie.

Textură fină, aromă bogată de ciocolată, perfect pentru cofetării, patiserii și bucătării profesioniste.

Valori nutritive per 100 g:

  • Energie: 301 kcal / 1261 kJ
  • Grăsimi: 2,4 g (saturate 1,4 g)
  • Carbohidrați: 67,5 g (zaharuri 39,2 g)
  • Proteine: 2,5 g
  • Sare: 0,2 g

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

Stoc Epuizat
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping caramel HALTA, 0,2kg, 4072 Ipsa
136.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 114,00 RON
128301 Baza ZHERO FRUIT
Stoc Epuizat
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
299 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 29,90 RON
Coacaza neagra congelate 2,5 kg BDE
Stoc Epuizat
Sos LOVERIA CRUNCHY PECAN 5 kg 235101_19%
575 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos LOVERIA CRUNCHY PECAN 5 kg 235101_19%
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de portocala 1.5kg 325130 LGL
49.9 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 41,24 RON
Pasta aromatizanta capsuna HALTA, 1,2kg, 5838 Ipsa
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Baza Panna Love 100 2kg 115001 LGL
35.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,34 RON
Sirop cocktail Capsuna ZERO+, 560ml ZT04 Toschi
148.32 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Umplutura de Ciocolata 6kg 700-001 OVK
850 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 170,00 RON
Sos rippling CHOCO KATAIF 5kg 236001 LGL
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
230.16 RON
The price is indicated for 1.68 Kg
Preț / kg: 137,00 RON
Baza pudra Zhero Dark fara zahar pentru inghetata, 1.68 kg, 129101 Leagel
107.5 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 86,00 RON
Crema EASY capsuna 1,25KG 121501 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Rodie, 1L S06 Toschi
50 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 20,00 RON
Capsuni congelate 2,5 kg BDE
339.9 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 33,99 RON
Umplutura de Cacao-Alune 5% 10kg 1230-002 OVK
107.5 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 86,00 RON
Crema EASY pepene verde 1,25KG 121101_19 LGL
Stoc Epuizat
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
588 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping cacao-alune HALTA, 0,18kg, 4017 Ipsa
Stoc Epuizat
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
309 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 30,90 RON
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
900 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 180,00 RON
Sos Loveria Maxi fistic, 5 kg 236201 Leagel
248 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 223,42 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Piper Nepalez 50ml 453009 LGL
984.54 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 813,67 RON
Roller de taiat croisane RTC 180X200
Stoc Epuizat
Glazura CARAMEL 7KG APM
122.57 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 17,51 RON
Glazura CARAMEL 7KG APM
Candy Bar
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
60 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,05 RON
Suc de lamaie Primo Fiore ambiental, 1 kg Rogelfrut
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Cola 3.5kg 320805 LGL
247.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Crema gust ciocolata alba pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-003 OVK
985 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 197,00 RON
Sos CHOCCOPISTACHIO RIPPLING SAUCE 5kg 231901 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe de padure, 1kg L110 Toschi
27.81 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 22,98 RON
Bicarbonat de sodiu 1500g PAKM
549.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 157,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de fistic 221305 3.5kg LGL
Stoc Epuizat
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
141.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 113,00 RON
128401 Baza ZHERO SICILY LEMON
178.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 149,00 RON
STICKAWAY Caramel 1,2kg 220930 LGL
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de ghimbir 2kg 334305 LGL
178 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza LEA PAN 250 C/F 2kg 114701 LGL
132 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 109,09 RON
Mix pentru inghetata Kefir matcha, 1 kg 129201 Leagel
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata SUPER BLACK 12,8kg 113605 LGL
184 RON
The price is indicated for 1.6 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Inghetata de ciocolata SUPER BLACK 12,8kg 113605 LGL
Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
1339 RON
The price is indicated for 13 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Inghetata de ciocolata MAXILATTE 13kg 113105 LGL
10%
57 51.3 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 42,40 RON
Piure de piersici albe ambiental indulcit, 1 kg Caraman
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de TOFFEE, 1kg L116 Toschi
2478 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 708,00 RON
Pasta Gelato Fistic Verde di Bronte 3,5KG 214905 LGL
441 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 126,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de Gianduja 221105 LGL
255 RON
The price is indicated for 375 pcs
Preț / buc: 0,68 RON
Cornete SUPER MANSON 130mm 375buc_NM
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Zmeura 3,5KG 321205 LGL
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata, 500g LP58 Toschi
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
210 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos rippling caise, 2 kg 335205 Leagel
56.28 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 46,90 RON
Pasta aromatizanta lamaie HALTA, 1,2kg, 5843 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Capsuni, 1kg L108 Toschi
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!