Sos barista cu gust de caramel, 500g LP56 Toschi
ID: 894000131

Sos barista cu gust de caramel, 500g LP56 Toschi

In stock
39.98 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 33.04 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:
  • Depozit Cluj

Keywords : sos caramel Toschi 500g , sos barista caramel , topping caramel cafea , sos caramel pentru latte si cappuccino , sos pentru deserturi caramel , sos pentru inghetata si clatite , sos LP56 Toschi , sos caramel profesional gustapro

Characteristics:

Net weight: 0.5 kg

Sosul Barista cu gust de caramel 500g LP56 Toschi este un topping premium creat pentru a adăuga băuturilor și deserturilor o aromă bogată, dulce și echilibrată de caramel. Cu o textură fină și perfect dozabilă, acest sos este ideal pentru decor și aromatizare profesională.

Fabricat în Italia de Toschi Vignola, brand cu tradiție din 1945, sosul se remarcă prin gustul intens de caramel și consistența optimă, nici prea lichidă, nici prea densă, fiind ușor de utilizat în orice preparat.

Este alegerea perfectă pentru cafea, latte, cappuccino, frappé sau milkshake-uri, dar și pentru deserturi precum înghețată, clătite, pancakes, prăjituri sau iaurturi. Ambalajul squeezable permite dozare precisă și utilizare rapidă în medii profesionale HoReCa.

Ingrediente: zahăr, apă, sirop de glucoză, fructoză, smântână, arome, unt, colorant caramel (E150a), agenți de îngroșare (pectină, gumă xantan), regulator de aciditate (citrat de sodiu), sare, emulgatori, conservant (sorbat de potasiu).

Valori nutriționale / 100g: 1265 kJ / 302 kcal, grăsimi 3.5g (din care saturate 1.7g), carbohidrați 67.9g (din care zaharuri 60.9g), proteine 0.3g, sare 0.6g.

✔ Gust intens de caramel
✔ Textură cremoasă, ideală pentru barista
✔ Perfect pentru cafea și deserturi
✔ Fără gluten
✔ Ambalaj profesional ușor de utilizat
✔ Produs premium disponibil pe GustaPro

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Cola 3.5kg 320805 LGL
203.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 169,90 RON
Pasta aromatizanta fistic HALTA, 1,2kg, 5830 Ipsa
210 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos rippling SULTANO D’ORO 2kg 331405 LGL
549.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 157,00 RON
Pasta PASTRYCOVER cu aroma de fistic 221305 3.5kg LGL
415 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Crocant Crumble - Classic cu unt 2,5kg 417301 LGL
1014 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 338,00 RON
Pasta de fistic Reale, galeata 3 kg 213905 Leagel
74.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,57 RON
Topping cu gust de Fistic, 900g L119 Toschi
Catalog de Primavara
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
260 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 234,23 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
196 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Sos Capsuna 2KG 330605 LGL
Candy Bar
Piure de fructul pasiunii ambiental, 1 kg Rogelfrut
80 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 72,07 RON
Piure de fructul pasiunii ambiental, 1 kg Rogelfrut
444.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 127,00 RON
PASTA GELATO COTTON CANDY 3.5 KG 315105 LGL
Stoc Epuizat
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
82 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 67,77 RON
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
46.25 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 18,50 RON
Coacaza rosie congelate 2,5 kg BDE
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Piersica, 1kg L97 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Fructe de padure, 1kg L110 Toschi
Stoc Epuizat
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
180.77 RON
The price is indicated for 6.5 Kg
Preț / kg: 27,81 RON
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
Stoc Epuizat
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
130.31 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 104,25 RON
EASY lapte de cocos fructul pasiunii si Spirulina 1,25 kg 153901 LGL
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de portocala 1.5kg 325130 LGL
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY banana-lapte 1,2KG 223230 LGL
Stoc Epuizat
Parfum Comestibil pu Gelato-Spicy Mix 50ml 453004 LGL
249 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 224,32 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Spicy Mix 50ml 453004 LGL
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata alba, 500g LP54 Toschi
25.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,07 RON
Topping cu gust de Mar si scortisoara, 200g RL096 Toschi
20 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 16,53 RON
Punga celofan 150x200x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
Stoc Epuizat
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
547.26 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 156,36 RON
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
66 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 54,55 RON
Piure de coacaze negre ambiental indulcit, 1 kg Caraman
136.4 RON
The price is indicated for 220 pcs
Preț / buc: 0,62 RON
Cornete MAXI MANSON IGIENIC 125mm 220buc_NM
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata MYCROCC, 900g LC104 Toschi
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney mango, piper roz si ghimbir, 2 kg 335705 Leagel
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Rippling Mandarina (cu coaja) 2kg 334805 LGL
125.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 104,90 RON
Pasta aromatizanta alune de padure HALTA, 1,2kg 5831 Ipsa
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
130 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 107,44 RON
Frappe Ciocolata, 1,2kg FRA02B Toschi
12 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 9,92 RON
Betisoare din lemn pentru inghetata 10x93mm 100 buc/set 9280124 DER
900 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 180,00 RON
Sos Loveria Maxi fistic, 5 kg 236201 Leagel
17500 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14 462,81 RON
Aparat pentru preparat inghetata Gelato 4K Touch I-Green Nemox
34.96 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 28,89 RON
Topping cu gust de Ciocolata ZERO, 200g ZRL088 Toschi
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de ghimbir 2kg 334305 LGL
26 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 21,49 RON
Punga celofan 100x350x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
Stoc Epuizat
Visine congelate 2.5kg BDE
92 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 36,80 RON
Visine congelate 2.5kg BDE
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Zmeura 3,5KG 321205 LGL
1064 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 304,00 RON
Pesto Alune de padure 3,5KG 214705 LGL
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio cacao 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
35.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,34 RON
Sirop cocktail Capsuna ZERO+, 560ml ZT04 Toschi
57 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 51,35 RON
Piure de mango ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
588 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
21.6 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,85 RON
Topping cu gust de Caramel, 200g RL086 Toschi
113.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 94,50 RON
Pasta aromatizanta crema zabaione HALTA, 1kg 5825 Ipsa
479.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 79,98 RON
Crema ciocolata neagra COVERCIOCK CHOCOLATE, 6kg, 6953 Ipsa
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney ananas, piersica si chilli, 2 kg 335905 Leagel
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!