Topping cu gust de Caramel ZERO, 200g ZRL086 Toschi
ID: 894000128

Topping cu gust de Caramel ZERO, 200g ZRL086 Toschi

In stock
28.9 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 23.88 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:
  • Depozit Cluj

Keywords : topping caramel zero Toschi 200g , topping caramel fara zahar , sos caramel dietetic , topping pentru inghetata fara zahar , topping desert caramel zero , sos pentru cafea caramel fara zahar , topping ZRL086 Toschi , topping gustapro

Characteristics:

Net weight: 0.2 kg

Toppingul cu gust de caramel ZERO 200g ZRL086 Toschi este alegerea ideală pentru a adăuga savoare deserturilor și băuturilor fără zahăr. Cu o aromă intensă de caramel și o textură fină, acest topping fără zahăr este perfect pentru cei care doresc un gust dulce, dar echilibrat.

Creat special pentru a completa înghețata, prăjiturile, iaurturile sau salatele de fructe, toppingul Toschi ZERO oferă o experiență gustativă plăcută fără adaos de zahăr. Este ideal și pentru băuturi calde precum cafea sau latte, oferind un plus de aromă caramelizată.

Formula sa cu îndulcitori precum maltitol și eritritol îl face potrivit pentru diete cu aport redus de zahăr. Produsul este fără gluten și ușor de utilizat datorită ambalajului practic de 200g.

Ingrediente: îndulcitori (maltitol, eritritol), apă, fibre vegetale, zahăr caramelizat (0,7%), agenți de îngroșare (pectină), regulator de aciditate (citrat de sodiu), arome naturale, sare, conservanți (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).

Valori nutriționale / 100g: 601 kJ / 144 kcal, grăsimi 0g (din care saturate 1.1g), carbohidrați 50g (din care zaharuri 0g), polioli 48.4g, fibre 17.9g, proteine 0g, sare 0.12g.

✔ Fără zahăr
✔ Gust intens de caramel
✔ Ideal pentru deserturi și cafea
✔ Fără gluten
✔ Ambalaj practic 200g
✔ Produs premium disponibil pe GustaPro

 

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

Stoc Epuizat
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
13.58 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,23 RON
Amestec pentru Crema Chantilly 120g, Molino Chiavazza
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Piersica, 1kg L97 Toschi
322 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 161,00 RON
Baza RICOTTA 50 GMS 2 kg 141801 LGL
448 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 128,00 RON
Sos rippling cinnamon roll, 3,5 kg 335405 Leagel
135 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 111,57 RON
Frappe Vanilie, 1,2kg FRA01B Toschi
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata cu lapte, 900g L103 Toschi
Stoc Epuizat
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
82 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 67,77 RON
Topping de visine, sticla plastic 1 kg 350301 Leagel
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructe de Padure 3,5KG 321005 LGL
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Fructe de padure, 200g RL082 Toschi
210 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 105,00 RON
Sos rippling SULTANO D’ORO 2kg 331405 LGL
550 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos rippling CHOCO GRANOLA 5 kg 234901 LGL
119.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 99,50 RON
Crema de ciocolata Loveria dark, galeata 1,2kg 232330 Leagel
402.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta Gelato Rodie 3,5KG 326705 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Mojito menta, 1L S08 Toschi
55.08 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Pasta aromatizanta portocala HALTA, 1,2kg, 5841 Ipsa
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Fructul Pasiunii 3,5KG 321705 LGL
539 RON
The price is indicated for 5.5 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Sos Loveria arahide 5,5kg 234001 LGL
39.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,04 RON
Sos barista cu gust de ciocolata, 500g LP58 Toschi
20 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 16,53 RON
Punga celofan 150x200x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
172.5 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Pasta de capsuna 1.5kg 325230 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Menta, 1kg L122 Toschi
200 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 100,00 RON
Sos de pere 2kg 332905 LGL
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Unt de arahide, 900g L98 Toschi
444.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 127,00 RON
PASTA GELATO COTTON CANDY 3.5 KG 315105 LGL
591.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 169,00 RON
Glazura ciocolata neagra Grand Cru, 3,5 kg 213205 Leagel
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Kiwi 3,5KG 321105 LGL
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure de fructe exotice ambiental indulcit, 1 kg Caraman
255 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 229,73 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Cardamon 50ml 453010 LGL
220 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos de ghimbir 2kg 334305 LGL
255 RON
The price is indicated for 375 pcs
Preț / buc: 0,68 RON
Cornete SUPER MANSON 130mm 375buc_NM
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel, 1kg L106 Toschi
37.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 33,41 RON
Pasta concentrata de alune 100g 2100051 DER
360.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 103,00 RON
Pasta Gelato Mango Alphonso 3,5KG 322705 LGL
186 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 155,00 RON
STICKAWAY Ciocolata neagra 1.2kg 220330 LGL
339.9 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 33,99 RON
Umplutura de Cacao-Alune 5% 10kg 1230-002 OVK
24 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,83 RON
Topping cu gust de Cocos, 200g RL070 Toschi
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Artar, 900g L94 Toschi
1715 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 490,00 RON
Pasta Gelato Fistic Mediterranean 3,5KG 212705 LGL
1767.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 505,00 RON
Pesto Gelato Fistic 3,5KG 212605 LGL
Stoc Epuizat
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
588 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
178 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza LEA PAN 250 C/F 2kg 114701 LGL
Stoc Epuizat
Glazura oglinda la rece cu aroma de zmeura, 1kg  APM
29 RON
The price is indicated for 1 Kg
Glazura oglinda la rece cu aroma de zmeura, 1kg APM
267 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 178,00 RON
Pasta Vanilie Gold 1.5kg 312530 LGL
528 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Sos rippling CHOCO CEREALS 4 kg 234601 LGL
199.2 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 166,00 RON
Pasta Croccantino cu rom 1.2kg 210530 LGL
Catalog de Primavara
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
260 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 234,23 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Mix Floral 50ml 453003 LGL
575 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
235101 Sos LOVERIA CRUNCHY PECAN
Stoc Epuizat
Pasta Gelato ZABAJONE – lichior de oua 3,5kg 313005 LGL
420 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 120,00 RON
Pasta Gelato ZABAJONE – lichior de oua 3,5kg 313005 LGL
440 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Rippling Ciocco-Rice 4kg 230701 LGL
298 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 149,00 RON
Baza Mascarpone 30, 2 kg 140201 Leagel
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!