Mix fara gluten paine si pizza, 1kg Molino Dallagiovanna
ID: 854000040

Mix fara gluten paine si pizza, 1kg Molino Dallagiovanna

In stock
39 RON (pentru 1 cutie - 1 kg)
Preț fără TVA: 35.14 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : mix fara gluten paine pizza gustapro , faina fara gluten Molino Dallagiovanna gustapro , mix paine fara gluten gustapro , faina pizza fara gluten gustapro , faina pentru celiaci gustapro , mix aluat fara gluten gustapro

Characteristics:

Net weight: 1 kg

GustaPro îți oferă Mixul fără gluten pentru pâine și pizza 1kg Molino Dallagiovanna, special formulat pentru persoanele cu intoleranță la gluten sau boală celiacă. Acest amestec versatil permite obținerea unui aluat echilibrat, ideal pentru pâine pufoasă și pizza gustoasă, cu textură plăcută și structură stabilă.

Realizat din ingrediente fără gluten și fără grâu, precum amidon de porumb, feculă de cartofi, amidon de tapioca, făină de orez și fibre vegetale, mixul asigură rezultate constante și ușor de lucrat. Conține, de asemenea, lapte praf degresat și agenți de îngroșare pentru o consistență optimă a aluatului.

Valori nutriționale medii per 100g: energie 1380 kJ / 330 kcal, grăsimi 0,30 g (din care saturate 0,10 g), carbohidrați 75,00 g (din care zaharuri 5,00 g), fibre 6,00 g, proteine 3,00 g, sare 0,19 g.

A se păstra într-un loc răcoros și uscat, la temperaturi sub 30°C. Recomandat de GustaPro pentru uz casnic și profesional, acest mix oferă siguranță și performanță în prepararea produselor fără gluten. Poți comanda produsul online sau îl poți achiziționa din showroomul GustaPro.

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

29.98 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 24,78 RON
Glazura oglinda la rece cu aroma de capsuni, 1kg APM
45 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 37,19 RON
Aroma gel vanilie termostabila 1kg Pakmaya
Stoc Epuizat
Supliment pentru stabilitate la transport inghetata Delivery Plus 142401 2kg 142401 LGL
176 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 88,00 RON
Supliment pentru stabilitate la transport inghetata Delivery Plus 142401 2kg 142401 LGL
43.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,80 RON
Sirop cocktail Zmeura, 560ml TR06 Toschi
Stoc Epuizat
Umplutura de ciocolata 6kg APM
179.22 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 29,87 RON
Umplutura de ciocolata 6kg APM
40%
298.7 179.22 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 161,46 RON
Sare silicon impotriva umiditatii 1kg SALIDISILICIO Pavoni
132.5 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 5,30 RON
Faina pizza Napoli AZZURRO, proteina 12%, 25 kg San Giorgio
8.48 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,01 RON
Amestec pentru pannacotta cu caramel 90g, Molino Chiavazza
59 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 48,76 RON
Gelatina maruntita alba, 500g 21 Pakmaya
250 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 206,61 RON
Coji cannoli medio cacao 13.5 cm,cutie 100 buc, 2.8 kg Palermitana
333.2 RON
The price is indicated for 20 Kg
Preț / kg: 16,66 RON
Premix Umplutura nuca ardealul PAKM
39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,23 RON
Coulis de mango congelat, 250 g Rogelfrut
22.56 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 18,64 RON
Pasta de zahar Verde-Frunza 250g, 0310145 DER
187.5 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 75,00 RON
Zmeura congelata 2,5 kg BDE
225.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 202,77 RON
Fulgi din Argint, 0.5 g ARGENTOPV Pavoni
9.25 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,64 RON
Aroma gel amandine 100ml,GustaPro
46.25 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 18,50 RON
Coacaza rosie congelate 2,5 kg BDE
194.9 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 19,49 RON
Eka Soft PAKM
29.98 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 27,01 RON
Foi din vafa colorate set: 10 buc (roz, galben, roz piersică, albastru, verde) 0321130 11 Decora
138 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 92,00 RON
Glazura MIRROR EFFECT Mango 342230 LGL
21.63 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 19,49 RON
Albus de Ou 1 kg, Balticovo
85 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 70,25 RON
Piure de fructul pasiunii congelat indulcit, 1 kg Caraman
202.5 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 13,50 RON
Sirop de glucoza, 15kg 0510 Ipsa
29.44 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 24,33 RON
Aroma de Black Cherry 50G 9261622 DER
117 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 39,00 RON
Glazura oglinda fructe de padure, 3kg 6706 Ipsa
9.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 8,17 RON
Aroma gel cocos, 100ml GustaPro
Stoc Epuizat
Couscous 500g, Molino Chiavazza
6.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Couscous 500g, Molino Chiavazza
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Mojito menta, 1L S08 Toschi
2 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 1,80 RON
Foaie de napolitana galbena A4, 0,3mm, 1 buc 5321131 Decora
69 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 57,02 RON
Piure de fructe de padure congelat, 1 kg Rogelfrut
108.15 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 21,63 RON
Oua melanj 5 kg, Balticovo
70 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 63,06 RON
Galbenus de Ou 1 kg, Balticovo
121.1 RON
The price is indicated for 14 Kg
Preț / kg: 8,65 RON
Marmelada cu aroma de caise 14 kg GIL
26.78 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 22,13 RON
Aroma de Capsuna 50G 9261626 DER
41.2 RON
The price is indicated for 1 Lit.
Preț fără TVA: 34,05 RON
Aroma gel rom 1 L,GustaPro
Stoc Epuizat
Amestec pentru patiserie fara gluten 500g 5320 Mollino Chiavazza
11.27 RON
The price is indicated for 1 pcs
Amestec pentru patiserie fara gluten 500g 5320 Mollino Chiavazza
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Rodie, 1L S06 Toschi
39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,23 RON
Coulis de zmeura congelat, 250 g Rogelfrut
43.26 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 35,75 RON
Aroma-Sirop de vanilie fara alcool 250 ml 2201021 DER
39 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 35,14 RON
Piure de papaya congelat, 1 kg Rogelfrut
135 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 45,00 RON
Glazura oglinda portocale, 3kg 6705 Ipsa
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,22 RON
Crema tartinabila gust de gianduia 230g 0300504 DER
40.07 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 36,10 RON
Pulbere de Vanilie Bourbon 15g 76212 DALIANO
Stoc Epuizat
Umplutura caramel 6kg APM
173.04 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 28,84 RON
Umplutura caramel 6kg APM
148.32 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Umplutura de Ciocolata 6kg 700-001 OVK
84 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 69,42 RON
Piure de fructe Flori de soc, 1L S68 Toschi
20%
16 12.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 10,58 RON
Crema de cacao si alune ALTACREM NOCCIOLA, 0,2kg, 6907 Ipsa
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Ananas, 1L S44 Toschi
New
Faina pizza Speciale Milano ROSSO, proteina 15%, 25kg San Giorgio
140 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 5,60 RON
Faina pizza Speciale Milano ROSSO, proteina 15%, 25kg San Giorgio
56.28 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 46,90 RON
Pasta aromatizanta lamaie HALTA, 1,2kg, 5843 Ipsa
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!