Stoc epuizat
Dulce de leche cu sare de mare borcan 0.53kg Gustapro
ID: 529000011

Dulce de leche cu sare de mare borcan 0.53kg Gustapro

Stoc epuizat
25.24 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 20.86 RON
The product is temporarily out of stock. Press the notification button to stay up to date.

Keywords : paste , pasta cu sare de mare , dulce de leche , sare de mare , pasta pentru deserturi , pasta pentru inghetate , gustapro romania , magazine gustapro , gustapro showrooms

Characteristics:

Net weight: 0.53 kg

Dulce de leche cu sare de mare este un ingredient versatil care adaugă savoare oricărui preparat. Această cremă catifelată, obținută prin caramelizarea laptelui, este o adevărată bucurie pentru papilele gustative.

Poți să te răsfeți cu această delicioasă cremă pe pâine prăjită, clătite, waffle-uri sau să o folosești ca umplutură în prăjituri, biscuiți și alte deserturi. Fiecare lingură de dulce de leche cu sare de mare te va încânta cu gustul său bogat și textura sa cremoasă. Descoperă aroma și rafinamentul acestui ingredient special și transformă-ți deserturile în adevărate delicii.

Ingrediente: lapte integral pasteurizat, zahar, lapte praf integral, smântână, regulator de aciditate: bicarbonat de sodiu (bicarbonat de sodiu), sare de mare.

Valoarea nutritivă a 100 g produs:

• Valoarea energetică, kJ/100g : 1435±20

• Putere calorică, kcal/100g: 342 ±20

• Grăsime (g): 12,01±2

• Din care acizi grași saturați (g): 8,16±2

• Carbohidrați (g): 49,45±2

• Din care zaharuri (g): 45,60±2

• Proteine (g): 7,68 ±2

• Sare (g): 0,95±0,1

Retete cu acest produs

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

344 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 34,40 RON
Crema de alune cu cacao praline 5% alune 10kg APM
56 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 50,45 RON
Piure de para Williams congelat indulcit, 1 kg Caraman
10%
57 51.3 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 42,40 RON
Piure de piersici albe ambiental indulcit, 1 kg Caraman
8.86 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,32 RON
Aroma gel vanilie 100ml,GustaPro
333.2 RON
The price is indicated for 20 Kg
Preț / kg: 16,66 RON
Premix Umplutura nuca ardealul PAKM
48 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 43,24 RON
Piure de lamaie Sorrento IGP congelat, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Faina integrala Manitoba 500g 4620AA Mollino Chiavazza
6.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 6,13 RON
Faina integrala Manitoba 500g 4620AA Mollino Chiavazza
250 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 206,61 RON
Coji cannoli medio cacao 13.5 cm,cutie 100 buc, 2.8 kg Palermitana
56 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 50,45 RON
Mango cuburi 20 mm congelat, 1 kg Rogelfrut
49.89 RON
The price is indicated for 1 Lit.
Preț fără TVA: 41,23 RON
Aroma gel vanilie, 1 L GustaPro
16.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14,86 RON
Baza congelata smoothie Exotic (ananas, banana, cocos) 150 g Rogelfrut
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli medio 14.5 cm, cutie 10 buc Palermitana
117 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 19,50 RON
Glazura caise tip gel NOVAGEL, 6kg, 4303 Ipsa
Catalog de Paști
Faina din grau Tip 0 Manitoba rossa 1kg, Molino Chiavazza
8.57 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,72 RON
Faina din grau Tip 0 Manitoba rossa 1kg, Molino Chiavazza
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 86,78 RON
Piure de visine ambiental indulcit, 1 kg Caraman
New
Coji de tarta rotunde dulci Frolla Mignon, Ø 44 mm, cutie 250 buc, Orma
150 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 123,97 RON
Coji de tarta rotunde dulci Frolla Mignon, Ø 44 mm, cutie 250 buc, Orma
45.32 RON
The price is indicated for 1 Lit.
Preț fără TVA: 37,45 RON
Aroma gel panettone 1 L,GustaPro
479.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 79,98 RON
Crema ciocolata neagra COVERCIOCK CHOCOLATE, 6kg, 6953 Ipsa
16.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14,86 RON
Baza congelata smoothie Sunny (ananas, banana, mango, papaya) 150 g Rogelfrut
135 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 45,00 RON
Glazura oglinda caramel, 3kg 6710 Ipsa
Stoc Epuizat
Premix RUMENITA CU FAINA GRAHAM PAKM
173.4 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 11,56 RON
Premix RUMENITA CU FAINA GRAHAM PAKM
82.26 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 74,11 RON
Praf de albus de ou Ovostar P4000,20kg_OVS
117 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 39,00 RON
Glazura oglinda neutra, 3kg 6701 Ipsa
Stoc Epuizat
Pasta Aromatizare Concentrata Lamaie 100 gr 2100055 DER
39.03 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,26 RON
Pasta Aromatizare Concentrata Lamaie 100 gr 2100055 DER
Stoc Epuizat
Premix Paine Tihnita cu malai PAKM
263.4 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 17,56 RON
Premix Paine Tihnita cu malai PAKM
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 61,26 RON
Piure de ananas ambiental indulcit, 1 kg Caraman
72.1 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 36,05 RON
Praf de copt 2 kg, GustaPro
Stoc Epuizat
Castraveti murati 9-12cm 5,6kg NM
78.85 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 71,04 RON
Castraveti murati 9-12cm 5,6kg NM
Stoc Epuizat
Aroma pentru cofetarie rom 1 kg
38.11 RON
The price is indicated for 1 Kg
Aroma pentru cofetarie rom 1 kg
8.5 RON
The price is indicated for 0.5 Kg
Preț fără TVA: 7,66 RON
Drojdie 10kg (0,5 kg)-PAKM
8 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 7,21 RON
Faina pizza La Napoletana, 13g proteina, 1kg Molino Dallagiovanna
37.35 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 30,87 RON
Aroma de Violet 50G 9261637 DER
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,22 RON
Crema tartinabila gust de gianduia 230g 0300504 DER
28.14 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 23,26 RON
Extract natural de vanilie BOURBON MADAGASCAR 9450100 DER
200.85 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 13,39 RON
Fondant F20 15kg ARC
143.07 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 47,69 RON
Glazura gogosi SOUPLESSE CARAMEL 3 kg RS
25.63 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 23,09 RON
Piure de banana 100% 1kg PURENA
20%
16 12.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 10,58 RON
Crema de cacao si alune ALTACREM NOCCIOLA, 0,2kg, 6907 Ipsa
66 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 54,55 RON
Topping cu gust de Mango, 1kg L96 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Vanilie, 1kg L93 Toschi
56.28 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 46,90 RON
Pasta aromatizanta lamaie HALTA, 1,2kg, 5843 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Ciocolata, 1kg L104 Toschi
22 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,82 RON
Suc de grapefruit congelat, 500 g Rogelfrut
296 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 244,63 RON
Cirese negre amarena in sirop 18/20mm, 3,2kg, 6218 Ipsa
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Tiramisu, 1kg L118 Toschi
3.72 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 3,07 RON
Aroma gel cozonac 25ml,GustaPro
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,22 RON
Crema tartinabila gust de nuci 230g 0300507 DER
39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,23 RON
Coulis de fructe de padure congelat, 250 g Rogelfrut
Stoc Epuizat
Isomalt cristale alb 1kg Gustapro
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Isomalt cristale alb 1kg Gustapro
Stoc Epuizat
Glazura gogosi SOUPLESSE CACAO 3 kg RS
143.07 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 47,69 RON
Glazura gogosi SOUPLESSE CACAO 3 kg RS
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!