Stoc epuizat
Dulce de leche cu gust de alune borcan 0.53kg Gustapro
ID: 529000012

Dulce de leche cu gust de alune borcan 0.53kg Gustapro

Stoc epuizat
25.24 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 20.86 RON
The product is temporarily out of stock. Press the notification button to stay up to date.

Keywords : pasta cu gust de alune , alune , dulce de leche , pasta pentru înghetata , pasta pentru deserturi , gustapro romania , magazine gustapro , romania , gustapro showrooms

Characteristics:

Net weight: 0.53 kg

Dulce de leche cu gust de alună este un ingredient versatil care adaugă savoare oricărui preparat. Această cremă dulce și catifelată, obținută prin caramelizarea laptelui, este o adevărată bucurie pentru papilele gustative.

Poți să te răsfeți cu această delicioasă cremă pe pâine prăjită, clătite, waffle-uri sau să o folosești ca umplutură în prăjituri, biscuiți și alte deserturi. Fiecare lingură de dulce de leche cu gust de alună și aromă de ciocolată te va încânta cu gustul său bogat și textura sa cremoasă. Descoperă aroma și rafinamentul acestui ingredient special și transformă-ți deserturile în adevărate delicii.

Ingrediente: lapte integral pasteurizat, zahăr, lapte praf integral, smântână, cacao degresată, regulator de aciditate: bicarbonat de sodiu (bicarbonat de sodiu), aromă.

Valoarea nutritivă a 100 g  produs:

•Valoarea energetică, kJ/100g : 1280 ±20

•Putere calorică, kcal/100g: 304 ±20

•Grăsime (g): 10,13 ±2

•Din care acizi grași saturați (g): 7,12 ±2

•Carbohidrați (g): 45,01 ±2

•Din care zaharuri (g): 40,80 ±2

•Proteine (g): 7,38 ±2

Retete cu acest produs

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

9.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 8,17 RON
Aroma gel tiramisu, 100ml GustaPro
Stoc Epuizat
Zahar invertit 250 g Pavoni
61.7 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,99 RON
Zahar invertit 250 g Pavoni
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping capsune HALTA, 0,2kg, 4074 Ipsa
117 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 39,00 RON
Glazura oglinda neutra, 3kg 6701 Ipsa
56 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 50,45 RON
Piure de para Williams congelat indulcit, 1 kg Caraman
35%
247.2 160.68 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 132,79 RON
Cannoli siciliani mari 135 mm/30g 100buc/cut 0139 TED
221.34 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 36,89 RON
Crema de vanilie, 6 kg APM
136.85 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,55 RON
Glazura Caramel 7kg 600-003 19% OVK
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Ciocolata neagra, 200g RL072 Toschi
13.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,51 RON
Adeziv alimentar, 15 g 9261670 Decora
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 61,26 RON
Piure de mure congelat, 1 kg Rogelfrut
39 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 35,14 RON
Mix fara gluten paine si pizza, 1kg Molino Dallagiovanna
Candy Bar
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
115 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 103,60 RON
Piure de mango Alphonso ambiental, 3,1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Faina din orez 5kg, Molino Chiavazza
53.15 RON
The price is indicated for 1 pcs
Faina din orez 5kg, Molino Chiavazza
Stoc Epuizat
Faina macinata la piatra tip 2 500g 4351 Mollino Chiavazza
7.52 RON
The price is indicated for 1 pcs
Faina macinata la piatra tip 2 500g 4351 Mollino Chiavazza
17 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,32 RON
Amestec pentru briose si biscuiti 370g, Molino Chiavazza
15%
Stoc Epuizat
Non-stick Spray 9600600 250ML DER
27.3 23.21 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 20,91 RON
Non-stick Spray 9600600 250ML DER
46 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 41,44 RON
Piure de portocale rosii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Couscous 500g, Molino Chiavazza
6.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Couscous 500g, Molino Chiavazza
309 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 30,90 RON
Crema gust ciocolata cu lapte pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-001 OVK
25.03 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 10,01 RON
Cartofi pai congelati 10x10mm Maestro 2,5 kg Agristo
22 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 18,18 RON
Zahar colorat galben 453 g GustaPro
250.4 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 25,04 RON
Eka VALORE PAKM
Stoc Epuizat
Glazura Caramel 7kg 600-003 OVK
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Caramel 7kg 600-003 OVK
Stoc Epuizat
Glazura gogosi SOUPLESSE CACAO 3 kg RS
143.07 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 47,69 RON
Glazura gogosi SOUPLESSE CACAO 3 kg RS
420 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 347,11 RON
Coji cannoli max glazurate 30 cm, cutie 12 buc, 1.8 kg Palermitana
Catalog de Primavara
Fond capsuna 3,5 kg GustaPro
396.55 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 113,30 RON
Fond capsuna 3,5 kg GustaPro
Stoc Epuizat
Drojdie INSTANT PAKMAYA PENTRU COZONAK 15gr NOU PAKM
3.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Drojdie INSTANT PAKMAYA PENTRU COZONAK 15gr NOU PAKM
275.4 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Crema de cacao si alune CIOCCOLOSA GOLD, 6kg, 6943 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Piersica, 1kg L97 Toschi
24.57 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 22,14 RON
Pakmaya Praf de budinca cu gust de Vanilie 1000g
117.5 RON
The price is indicated for 250 pcs
Preț / buc.: 0,47 RON
Coji de tarta barcute cacao lungime 67 mm 958 250 BUC ORMA
Stoc Epuizat
Amestec pentru paine muticereale 1kg, Multi Ciavazza
15.34 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 13,82 RON
Amestec pentru paine muticereale 1kg, Multi Ciavazza
117 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 19,50 RON
Glazura caise tip gel NOVAGEL, 6kg, 4303 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 56,20 RON
Piure de zmeura congelat, 1 kg Rogelfrut
106 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 95,50 RON
Piure de fructe rosii congelat indulcit, 1 kg Caraman
49.44 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,54 RON
Piure de capsuna 100%1kg PURENA
39.65 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 15,86 RON
Mix de fructe congelat 2,5 kg BDE
354 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 59,00 RON
Crema ciocolata alba COVERCIOCK WHITE, 6kg, 6955 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Capsuni, 1kg L108 Toschi
138 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 92,00 RON
Glazura MIRROR EFFECT cu aroma de cirese negre 342330 LGL
121.1 RON
The price is indicated for 14 Kg
Preț / kg: 8,65 RON
Marmelada cu aroma de caise 14 kg GIL
Stoc Epuizat
Faina din grau tanar pentru pizza 1kg, Molino Chiavazza
6.69 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 6,03 RON
Faina din grau tanar pentru pizza 1kg, Molino Chiavazza
57.17 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 47,25 RON
Glucoza pudra 33DE 500g 50053 SOSA
Catalog de Primavara
Margarina melanj foietaj cu unt 30% HALTA DIAMANTA, 2kg, 0103 Ipsa
64 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 32,00 RON
Margarina melanj foietaj cu unt 30% HALTA DIAMANTA, 2kg, 0103 Ipsa
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Artar, 900g L94 Toschi
New
Faina pasta Granito ARGENTO, 12% proteina, 25 kg San Giorgio
162.5 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 6,50 RON
Faina pasta Granito ARGENTO, 12% proteina, 25 kg San Giorgio
16.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14,86 RON
Baza congelata smoothie Adventurous (capsuni, zmeura, mure) 150 g Rogelfrut
10%
48 43.2 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 38,92 RON
Piure de para Williams ambiental indulcit, 1 kg Caraman
42.6 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 35,21 RON
Aroma gel portocala termostabila 1kg PAKM
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!