Foi din vafa colorate set: 10 buc (roz, galben, roz piersică, albastru, verde) 0321130 11 Decora
Foi din vafa colorate set: 10 buc (roz, galben, roz piersică, albastru, verde) 0321130 11 Decora
ID: 553000967

Foi din vafa colorate set: 10 buc (roz, galben, roz piersică, albastru, verde) 0321130 11 Decora

In stock
29.98 RON (pentru 1 cutie - 1 set)
Preț fără TVA: 27.01 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : wafer sheet , edible sheet A4 , wafer for cake decoration , Decora edible sheets , cake decoration sheet , professional cake design wafer , GustaPro Romania , delivery Romania

Characteristics:

Net weight: 0.09 kg

Thin wafer paper sheets – ideal for confectionery and floral arrangements

Size: A4 – 21 x 29.7 cm
Thickness: 0.3 mm
Pack: 10 sheets (2 sheets of each color: pink, yellow, peach, light blue, green)

These wafer paper sheets are perfect for printing and applying to cakes, adding an extra touch of elegance to your desserts. They are also ideal for creating decorative floral arrangements and for creative confectionery projects.

Colors and ingredients:

Yellow: Potato starch, sunflower oil, sunflower lecithin, safflower concentrate, coloring, strawberry and vanilla flavor, sweetener E955.

Pecky Pink: Potato starch, sunflower oil, sunflower lecithin, safflower concentrate, colour E120, strawberry and vanilla flavour, sweetener E955.

Pink: Potato starch, sunflower oil, sunflower lecithin, strawberry and vanilla flavour, colour E120, sweetener E955.

Green: Potato starch, sunflower oil, sunflower lecithin, safflower concentrate, colour E133, strawberry and vanilla flavour, sweetener E955.

Blue: Potato starch, sunflower oil, sunflower lecithin, strawberry and vanilla flavour, sweetener E955, colour E133.

Average nutritional information per 100 g: energy 1517 kJ / 359 kcal, fat 2.8 g (saturates 0.3 g), carbohydrates 84.2 g (sugars 0 g), protein 0.1 g, salt 0.1 g.

Storage instructions: Store in a cool, dry place, below 25°C. Handle with care and do not stack other products on the packaging.

Available through GustaPro Romania, with fast delivery throughout the country. See more about this partner here: https://gustapro.ro/ro/partner/decora-italia-italian-tradition-innovation-and-sustainability-in-professional-pastry

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

Stoc Epuizat
Faina din orez 5kg, Molino Chiavazza
53.15 RON
The price is indicated for 1 pcs
Faina din orez 5kg, Molino Chiavazza
9.25 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,64 RON
Aroma gel amandine 100ml,GustaPro
89 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 80,18 RON
Coaja de lamaie 1Kg MCCI78XD02 SCD
12.91 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 10,67 RON
Budinca de caramel 200g, Molino Chiavazza
9.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 8,17 RON
Aroma gel fistic, 100ml GustaPro
39.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,97 RON
Aroma de Trandafir, 50g, 9261636 DER
16.5 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14,86 RON
Baza congelata smoothie Adventurous (capsuni, zmeura, mure) 150 g Rogelfrut
243 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 16,20 RON
Premix Supreme bread PAKM
320 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 264,46 RON
Coji cannoli max cacao 30 cm, cutie 12 buc, 1.8 kg Palermitana
New
Coji de cannoli foietaj dulce Sfoglia Mignon, lungime 60 mm, cutie 108 buc, Orma
200 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 165,29 RON
Coji de cannoli foietaj dulce Sfoglia Mignon, lungime 60 mm, cutie 108 buc, Orma
76 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 68,47 RON
Piure de ananas congelat indulcit, 1 kg Caraman
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 56,20 RON
Piure de zmeura congelat, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Amestec pentru paine neagra 1kg, Molino Chiavazza
14.11 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,71 RON
Amestec pentru paine neagra 1kg, Molino Chiavazza
8.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,50 RON
Amidon din porumb Amizea 250g, Molino Chiavazza
0.93 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 0,84 RON
Pakmaya Praf de copt 10g PAKM
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Ghimbir, 200g RL083 Toschi
21.63 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,88 RON
Aroma de Rum 50G 9261643 DER
117.5 RON
The price is indicated for 250 pcs
Preț / buc.: 0,47 RON
Coji de tarta barcute cacao lungime 67 mm 958 250 BUC ORMA
Stoc Epuizat
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
309 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 30,90 RON
Crema gust zmeura pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-004 OVK
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 94,59 RON
Topping capsuni Zhero, 1 kg 353701 Leagel
125 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 103,31 RON
Piersici semi-confiate congelate, 1 kg Rogelfrut
59 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 53,15 RON
Piure de lamaie congelat indulcit, 1 kg Caraman
60.77 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 50,22 RON
Crema tartinabila gust de gianduia 230g 0300504 DER
99.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 89,99 RON
Ulei de masline extravirgin 100% italian 1L Bonoli
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Zmeura, 1kg L87 Toschi
Stoc Epuizat
Solutie pentru modelare foi de vafa 60 ml F-022 FC
11.85 RON
The price is indicated for 1 pcs
Solutie pentru modelare foi de vafa 60 ml F-022 FC
21.6 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,85 RON
Topping cu gust de Alune, 200g RL078 Toschi
24.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 20,64 RON
Crema de tartar, 50g 9261664 Decora
69 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 57,02 RON
Piure de castane indulcit congelat, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
257.5 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 25,75 RON
Crema gust caramel pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-005 OVK
Stoc Epuizat
DELICII VANILLA FILL 6 kg PAKM
168 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 28,00 RON
DELICII VANILLA FILL 6 kg PAKM
640 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 64,00 RON
Mix pentru eclere LEVICHOUX MIX BIGNE, 10kg, 2045 Ipsa
143.07 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 47,69 RON
Glazura gogosi SOUPLESSE CAFEA 3 kg RS
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Artar, 900g L94 Toschi
95 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 78,51 RON
Piure de fructe Piersica, 1L S02 Toschi
117 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 19,50 RON
Glazura neutra tip gel NOVAGEL, 6kg, 4304 Ipsa
Stoc Epuizat
Faina din grau tanar Tip 00 Dulci 1kg, Molino Chiavazza
4.78 RON
The price is indicated for 1 pcs
Faina din grau tanar Tip 00 Dulci 1kg, Molino Chiavazza
17 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,32 RON
Amestec pentru briose si biscuiti 370g, Molino Chiavazza
28.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 23,88 RON
Topping cu gust de Caramel ZERO, 200g ZRL086 Toschi
313.5 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 20,90 RON
Umplutura termostabila omogena prune MAESTRO, 15kg, 0625 Ipsa
179.94 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 59,98 RON
Umplutura cu bucati de ananas70% FARCIPLUS, 3kg, 4888 Ipsa
75.35 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 15,07 RON
Greea pro seminte decor PAKM
58 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 47,93 RON
Piure de capsuni ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Aroma de Vanilie 60G 9260306 DER
16.48 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 13,62 RON
Aroma de Vanilie 60G 9260306 DER
New
Coji de tarta rotunde sarate Brisee Mignon, Ø 44 mm, cutie 250 buc, Orma
150 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 123,97 RON
Coji de tarta rotunde sarate Brisee Mignon, Ø 44 mm, cutie 250 buc, Orma
339.9 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 33,99 RON
Umplutura de Cacao-Alune 5% 10kg 1230-002 OVK
Stoc Epuizat
Glazura Caramel 7kg 600-003 OVK
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Caramel 7kg 600-003 OVK
Stoc Epuizat
Glazura CARAMEL 7KG APM
122.57 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 17,51 RON
Glazura CARAMEL 7KG APM
234 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 39,00 RON
Vizyon - pasta de zahar alba, galeata 6kg
114.96 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 19,16 RON
Umplutura de coacaza neagra 50% 6 kg GIL
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!