Sos barista cu gust de ciocolata alba, 500g LP54 Toschi
ID: 894000132

Sos barista cu gust de ciocolata alba, 500g LP54 Toschi

In stock
39.98 RON (pentru 1 cutie - 1 buc)
Preț fără TVA: 33.04 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : sos ciocolata alba Toschi 500g , sos barista premium ciocolata alba , topping desert ciocolata alba , sos pentru cafea latte cappuccino , sos pentru inghetata si clatite , sos LP54 Toschi , sos fara gluten halal , sos gustapro

Characteristics:

Net weight: 0.5 kg

Sosul Barista cu gust de ciocolată albă 500g LP54 Toschi este un topping premium creat pentru a îmbogăți băuturile și deserturile cu o aromă cremoasă și indulgentă de ciocolată albă. Ideal pentru barista și profesioniști HoReCa, acest sos versatil oferă un echilibru perfect între sirop și topping, fiind ușor de integrat în rețete variate.

Perfect pentru personalizarea cafelei, latte-ului, cappuccino-ului, băuturilor pe bază de lapte sau ceaiurilor, dar și pentru deserturi precum înghețată, clătite, waffles sau milkshake-uri. Textura sa fină și consistența optimă permit atât decorarea, cât și mixarea ușoară în preparate.

Ambalat într-o sticlă squeezabilă de 500g, sosul permite dozare precisă și rapidă, fiind potrivit atât pentru uz profesional, cât și acasă.

Fabricat din ingrediente de înaltă calitate precum sirop de glucoză, zahăr și lapte condensat îndulcit, produsul este fără gluten, fără GMO și certificat halal.

Ingrediente: sirop de glucoză, zahăr, apă, lapte condensat îndulcit, agenți de îngroșare (pectine), arome, sare, regulator de aciditate (citrat de sodiu), conservant (sorbat de potasiu).

Valori nutriționale / 100g: 1199 kJ / 281 kcal, grăsimi 1g (din care saturate 0.6g), carbohidrați 67.3g (din care zaharuri 47.6g), proteine 0.9g, sare 0.4g.

✔ Aromă fină de ciocolată albă
✔ Textură cremoasă, ideală pentru barista
✔ Potrivit pentru băuturi calde și reci
✔ Fără gluten, fără GMO, halal
✔ Ambalaj practic pentru dozare ușoară
✔ Produs premium disponibil pe Gustapro

Sfaturi de utilizare:

Agitați bine înainte de utilizare. Păstrați produsul într-un loc răcoros și uscat, ferit de surse de căldură. După deschidere, consumați în perioada recomandată de producător.

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

Stoc Epuizat
Inghetata de ciocolata SUPER BLACK 12,8kg 113605 LGL
184 RON
The price is indicated for 1.6 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Inghetata de ciocolata SUPER BLACK 12,8kg 113605 LGL
88000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 72 727,27 RON
Utilaj multifunctional pentru inghetata CREMAGEL 10 Telme
264 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 88,00 RON
Crema pasta concentrata SPEKULOOS, 3kg 6944 Ipsa
462 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 132,00 RON
Pasta Gelato Ciocolata Alba 3,5KG 210305 LGL
28.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 23,88 RON
Topping cu gust de Caramel ZERO, 200g ZRL086 Toschi
203.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 169,90 RON
Pasta aromatizanta fistic HALTA, 1,2kg, 5830 Ipsa
606 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 303,00 RON
BAZA NEUTRAL MILK 5 HOT 2 kg 130101 LGL
30 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 24,79 RON
Punga celofan 150x320x0,020 mm,set 500 buc Gusta Pro
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Kiwi, 1kg L112 Toschi
401.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 66,98 RON
Crema ciocolata cu fistic COVERCIOCK PISTACHIO, 6kg, 6954 Ipsa
61.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 51,07 RON
Pasta concentrata aromatizanta din fistic 100g 2100050 DER
488 RON
The price is indicated for 4 Kg
Preț / kg: 122,00 RON
Sos rippling CHOCO POP CORN 4 kg 235201 -19%
144 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 120,00 RON
Pasta Cafea 1.2kg 210230 LGL
230 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 115,00 RON
Sos rippling Chutney capsuni, cimbru si lamaie, 2 kg 335805 Leagel
1495 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 299,00 RON
Pasta Gelato Nocciola Strong 5KG 214405 LGL
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping caramel HALTA, 0,2kg, 4072 Ipsa
596.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 497,00 RON
Pasta Fistic Mediterranean 1.2kg 212730 LGL
15%
42 35.7 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 32,16 RON
Piure de banane ambiental indulcit, 1 kg Caraman
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata cu lapte, 900g L103 Toschi
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Caramel, 1kg L106 Toschi
27.81 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 22,98 RON
Bicarbonat de sodiu 1500g PAKM
Stoc Epuizat
Topping cu gust de Visina, 200g RL084 Toschi
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Visina, 200g RL084 Toschi
165 RON
The price is indicated for 1.5 Kg
Preț / kg: 110,00 RON
Sos Lemon pie 1.5kg 334130 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Ciocolata, 1kg L104 Toschi
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Rodie, 1L S06 Toschi
172.8 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 144,00 RON
STICKAWAY Mango crunchy 1,2kg 222230 LGL
17500 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14 462,81 RON
Aparat pentru preparat inghetata Gelato 4K Touch I-Green Nemox
45.32 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 37,45 RON
Crema tartinabila gust de cafea 230g 0300506 DER
135 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 111,57 RON
Frappe Vanilie, 1,2kg FRA01B Toschi
15000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12 396,69 RON
Vitrina frigorifica pentru 4 cuve de inghetata Magic Pro I-Green Nemox
46.25 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 18,50 RON
Coacaza rosie congelate 2,5 kg BDE
29000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 23 966,94 RON
Vitrina gelato Bermuda View, 13 cuve, 167x81x135 cm Isa
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Zmeura, 1kg L87 Toschi
444.5 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 127,00 RON
PASTA GELATO COTTON CANDY 3.5 KG 315105 LGL
275.4 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Crema de cacao si alune CIOCCOLOSA GOLD, 6kg, 6943 Ipsa
113.4 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 94,50 RON
Pasta aromatizanta crema zabaione HALTA, 1kg 5825 Ipsa
111.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza gelato Easy pepene galben, 1,25 kg 122101 Leagel
117.6 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Crema pasta EASY cocos-lapte 1,2KG 223030 LGL
Stoc Epuizat
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
588 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 98,00 RON
Set gelato Lemonella, 6 kg 327801 Leagel
255 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 229,73 RON
Parfum Comestibil pu Gelato-Cardamon 50ml 453010 LGL
26 RON
The price is indicated for 1 Set
Preț fără TVA: 21,49 RON
Punga celofan 100x350x0,025 mm,set 500 buc Gusta Pro
11000 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 9 090,91 RON
Aparat pentru preparat inghetata Gelata Chef automatic 5L I-Green 220v/50Hz Nemox
76 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 62,81 RON
Piure de fructul pasiunii ambiental indulcit, 1 kg Caraman
Stoc Epuizat
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
547.26 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 156,36 RON
Pasta Pesto Migdale dulci 3,5KG 211105 LGL
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Vanilie, 1kg L93 Toschi
250 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 125,00 RON
Potentiator gelato Protein Plus GMS, 2 kg 142001 Leagel
10%
48 43.2 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 38,92 RON
Piure de para Williams ambiental indulcit, 1 kg Caraman
55.08 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 45,90 RON
Pasta aromatizanta portocala HALTA, 1,2kg, 5841 Ipsa
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Fructul pasiunii, 1L S03 Toschi
Stoc Epuizat
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
136.25 RON
The price is indicated for 1.25 Kg
Preț / kg: 109,00 RON
Fruity&Veggy Piersic, trandafir si lamaie 1,25kg 154301 LGL
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!