Mix fara gluten biscuiti, 1 kg Molino Dallagiovanna
ID: 854000042

Mix fara gluten biscuiti, 1 kg Molino Dallagiovanna

In stock
39 RON (pentru 1 cutie - 1 kg)
Preț fără TVA: 35.14 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : mix fara gluten biscuiti gustapro , faina fara gluten Molino Dallagiovanna gustapro , mix prajituri fara gluten gustapro , faina pentru celiaci gustapro , mix desert fara gluten gustapro , faina biscuiti fara gluten gustapro

Characteristics:

Net weight: 1 kg

GustaPro îți oferă Mixul fără gluten pentru biscuiți și prăjituri 1kg Molino Dallagiovanna, special formulat pentru persoanele cu intoleranță la gluten sau boală celiacă. Acest amestec versatil este ideal pentru prepararea deserturilor precum biscuiți, prăjituri sau alte produse de patiserie, oferind rezultate excelente și textură plăcută. Conține ingrediente atent selecționate precum amidon de porumb, făină de porumb, făină de orez, făină de mazăre, lapte praf și fibre vegetale.

Valori nutriționale medii per 100g: energie 1504 kJ / 354 kcal, grăsimi 0,80 g (din care saturate 0,26 g), carbohidrați 80,60 g (din care zaharuri 3,30 g), fibre 2,40 g, proteine 5,00 g, sare 0,07 g.

Termen de valabilitate: 12 luni. A se păstra într-un loc răcoros și uscat. Recomandat de GustaPro pentru uz casnic și profesional, acest mix asigură deserturi fără gluten gustoase și sigure. Poți comanda produsul online sau îl poți achiziționa din showroomul GustaPro.

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

132 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 118,92 RON
Ulei de masline extravirgin 3L Bonoli
276.9 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 27,69 RON
Supliment Enzimatic PROSPERO 10 kg PAKM
Stoc Epuizat
Dulce de leche cu sare de mare borcan 0.53kg Gustapro
25.24 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 20,86 RON
Dulce de leche cu sare de mare borcan 0.53kg Gustapro
380 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 314,05 RON
Coji cannoli max fistic 30 cm, cutie 12 buc, 1.8 kg Palermitana
375 RON
The price is indicated for 25 Lit.
Preț / litr: 15,00 RON
Ulei de palmier bifractionat BI-FRA GOLD, 25L 0300 Ipsa
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Sweet&Sour, 1L S12 Toschi
Stoc Epuizat
Umplutura din mar 85% 12 kg GIL
120.12 RON
The price is indicated for 12 Kg
Preț / kg: 10,01 RON
Umplutura din mar 85% 12 kg GIL
197.93 RON
The price is indicated for 3.3 Kg
Preț / kg: 59,98 RON
Umplutura cu bucati de capsuni 70% FARCIPLUS, 3,3kg, 4881 Ipsa
68 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 56,20 RON
Topping cu gust de Capsuni, 1kg L108 Toschi
56 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 50,45 RON
Piure de para Williams congelat indulcit, 1 kg Caraman
216 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 36,00 RON
Gem de prune 90% CUOR DI FRUTTA, 6kg, 0672 Ipsa
320 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 264,46 RON
Coji cannoli max cacao 30 cm, cutie 12 buc, 1.8 kg Palermitana
8.86 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 7,32 RON
Aroma gel migdale 100ml,GustaPro
45.32 RON
The price is indicated for 1 Lit.
Preț fără TVA: 37,45 RON
Aroma gel cocos 1l,GustaPro
135 RON
The price is indicated for 3 Kg
Preț / kg: 45,00 RON
Glazura oglinda portocale, 3kg 6705 Ipsa
84 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 69,42 RON
Piure de fructe Flori de soc, 1L S68 Toschi
22.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,00 RON
Pectina NH 40g K-220 FC
19 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 15,70 RON
Topping caramel HALTA, 0,2kg, 4072 Ipsa
24.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 20,64 RON
Crema de tartar, 50g 9261664 Decora
Stoc Epuizat
Catalog de Primavara
Coji de tarta cu unt FROLLA MIGNON 1214 D 44 MM 250 BUC ORMA
117.5 RON
The price is indicated for 250 pcs
Preț / buc.: 0,47 RON
Coji de tarta cu unt FROLLA MIGNON 1214 D 44 MM 250 BUC ORMA
Candy Bar
Piure de zmeura ambiental, 1 kg Rogelfrut
75 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 67,57 RON
Piure de zmeura ambiental, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Ameliorator Primo PAKM
183.5 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 18,35 RON
Ameliorator Primo PAKM
122.57 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 17,51 RON
Glazura NEUTRAL 7KG APM
4.98 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 4,12 RON
Aroma gel lamaie, 25ml GustaPro
53.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 48,56 RON
Ulei rafinat de floarea-soarelui Spornic Bun la Toate 5L Prutul
Stoc Epuizat
Budinca de vanilie 130g, Molino Chiavazza
7.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 6,38 RON
Budinca de vanilie 130g, Molino Chiavazza
23.18 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 19,16 RON
Aroma de Scortisoara 50G 9261644 DER
210 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 189,19 RON
Ulei de masline extravirgin 5L Bonoli
178 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza LEA PAN 250 C/F 2kg 114701 LGL
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Ciocolata cu lapte, 900g L103 Toschi
41.2 RON
The price is indicated for 1 Lit.
Preț fără TVA: 34,05 RON
Aroma gel rom 1 L,GustaPro
New
Semola grau dur Extra S2 BEIGE, proteina 13%, 25kg San Giorgio
147.5 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 5,90 RON
Semola grau dur Extra S2 BEIGE, proteina 13%, 25kg San Giorgio
247.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 24,72 RON
Crema gust ciocolata alba pu WAFFLE & PANCAKE 10kg 1150-003 OVK
Catalog de Primavara
Fond capsuna 3,5 kg GustaPro
396.55 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 113,30 RON
Fond capsuna 3,5 kg GustaPro
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Piure de fructe Trestie de zahar, 1L S09 Toschi
89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 73,55 RON
Topping cu gust de Tiramisu, 1kg L118 Toschi
203.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 169,90 RON
Pasta aromatizanta fistic HALTA, 1,2kg, 5830 Ipsa
Stoc Epuizat
Amestec pentru paine muticereale 1kg, Multi Ciavazza
15.34 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 13,82 RON
Amestec pentru paine muticereale 1kg, Multi Ciavazza
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 56,20 RON
Piure de zmeura congelat, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Premix Swiss Roll PAKM
16.44 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 13,59 RON
Premix Swiss Roll PAKM
57 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 51,35 RON
Piure de mango ambiental indulcit, 1 kg Caraman
77 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 63,64 RON
Piure de coacaze negre congelat indulcit, 1 kg Caraman
99.5 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 39,80 RON
Mango cuburi 10 mm congelat, 2,5 kg Rogelfrut
21.63 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 17,88 RON
Aroma de Rum 50G 9261643 DER
49.5 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,59 RON
Piure de piersici de vie congelat, 1 kg Rogelfrut
280 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 28,00 RON
Crema instant de vanilie CREMDOR +C, 10kg, 2063 Ipsa
Stoc Epuizat
Premix paine cu faina integrala si fulgi de cartofi 15kg PAKM
185.1 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 12,34 RON
Premix paine cu faina integrala si fulgi de cartofi 15kg PAKM
Stoc Epuizat
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
180.77 RON
The price is indicated for 6.5 Kg
Preț / kg: 27,81 RON
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,23 RON
Coulis de fructe de padure congelat, 250 g Rogelfrut
323.25 RON
The price is indicated for 5 Kg
Preț / kg: 64,65 RON
Crema de fistic 15% CIOCCOLOSA PISTACCHIO, 5kg, 6937 Ipsa
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!