Mix fara gluten cozonaci si produse dospite, 1 kg Molino Dallagiovanna
ID: 854000041

Mix fara gluten cozonaci si produse dospite, 1 kg Molino Dallagiovanna

In stock
49 RON (pentru 1 cutie - 1 kg)
Preț fără TVA: 44.14 RON

Mai adaugă de 790 RON pentru livrare gratuită

Acest produs este disponibil in filialele:

Keywords : mix fara gluten cozonac gustapro , faina fara gluten produse dospite gustapro , Molino Dallagiovanna 1kg gustapro , mix panettone fara gluten gustapro , faina brioche fara gluten gustapro , mix aluat dulce fara gluten gustapro

Characteristics:

Net weight: 1 kg

GustaPro îți oferă Mixul fără gluten pentru cozonaci și produse dospite 1kg Molino Dallagiovanna, un produs unic creat pentru preparate de patiserie dospită precum cozonac, panettone, pandoro, colomba, brioșe sau cornuri. Special formulat pentru persoanele cu intoleranță la gluten sau boală celiacă, acest mix asigură aluat elastic, bine aerat și rezultate excelente folosind tehnici moderne de panificație.

Realizat din ingrediente atent selecționate precum amidon de porumb, amidon și făină de orez, zahăr, lapte praf, feculă de cartofi și fibre vegetale, îmbogățit cu agenți de îngroșare naturali, mixul oferă structură și volum produselor finale.

Valori nutriționale medii per 100g: energie 1445 kJ / 345 kcal, grăsimi 0,30 g (din care saturate <0,10 g), carbohidrați 80,00 g (din care zaharuri 9,50 g), fibre 5,00 g, proteine 4,00 g, sare 0,035 g.

Termen de valabilitate: 12 luni. A se păstra într-un loc răcoros și uscat. Recomandat de GustaPro pentru uz casnic și profesional, acest mix îți permite să prepari deserturi dospite fără gluten, cu gust autentic și textură perfectă. Poți comanda produsul online sau îl poți achiziționa din showroomul GustaPro.

Review-uri

Pentru a lasa un review va rugam sa intrati in cont, sau daca nu aveti cont, creati unul nou.
La acest produs nu exista niciun review. Fiti primul care evalueaza produsul!

Similar products

134.4 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 121,08 RON
Piure de Afine, 1kg, Sicoly
53.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 48,56 RON
Ulei rafinat de floarea-soarelui Spornic Bun la Toate 5L Prutul
146.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 14,62 RON
Premix Cozopak A+ Special PAKM
Stoc Epuizat
Drojdie INSTANT PAKMAYA PENTRU COZONAK 15gr NOU PAKM
3.08 RON
The price is indicated for 1 pcs
Drojdie INSTANT PAKMAYA PENTRU COZONAK 15gr NOU PAKM
39 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,23 RON
Coulis de mango congelat, 250 g Rogelfrut
Stoc Epuizat
Pakmaya Zahar Vanilat 1000g
30.8 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 27,75 RON
Pakmaya Zahar Vanilat 1000g
178 RON
The price is indicated for 2 Kg
Preț / kg: 89,00 RON
Baza LEA PAN 250 C/F 2kg 114701 LGL
Stoc Epuizat
Faina din grau pentru pasta Granito 25kg, Molino Chiavazza
125 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 5,00 RON
Faina din grau pentru pasta Granito 25kg, Molino Chiavazza
Stoc Epuizat
Glazura Neutral 7kg 600-001 19% OVK
144.2 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 20,60 RON
Glazura Neutral 7kg 600-001 19% OVK
13.89 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 12,51 RON
Adeziv alimentar, 15 g 9261670 Decora
74.9 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 61,90 RON
Topping cu gust de Artar, 900g L94 Toschi
Stoc Epuizat
Pasta Aromatizare Concentrata Lamaie 100 gr 2100055 DER
39.03 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 32,26 RON
Pasta Aromatizare Concentrata Lamaie 100 gr 2100055 DER
25.99 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 21,48 RON
Topping cu gust de Ciocolata neagra, 200g RL072 Toschi
105 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 94,59 RON
Topping capsuni Zhero, 1 kg 353701 Leagel
22 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 18,18 RON
Zahar colorat rosu 453 g GustaPro
Stoc Epuizat
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
180.77 RON
The price is indicated for 6.5 Kg
Preț / kg: 27,81 RON
Crema gust intens cacao 6.5kg MIDNIGHT DARK
162 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 16,20 RON
Premix Cozopak A+ Lemon PAKM
3.52 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 2,91 RON
Aroma gel rom 25ml,GustaPro
190.74 RON
The price is indicated for 3.3 Kg
Preț / kg: 57,80 RON
Umplutura cu bucati de pere 90% FARCIPLUS, 3,3kg, 4687 Ipsa
364.11 RON
The price is indicated for 3.5 Kg
Preț / kg: 104,03 RON
Fond ciocolata 3.5 kg, GustaPro
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure concentrat de piersici congelat, 1 kg Rogelfrut
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure de piersici albe congelat, 1 kg Rogelfrut
70 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 63,06 RON
Galbenus de Ou 1 kg, Balticovo
Stoc Epuizat
Greea pro multicereal PAKM
268.5 RON
The price is indicated for 15 Kg
Preț / kg: 17,90 RON
Greea pro multicereal PAKM
28 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 25,23 RON
Piure de grapefruit roz congelat, 500 g Rogelfrut
98 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 88,29 RON
Piure de acai congelat, 1 kg Rogelfrut
49 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 44,14 RON
Piure de coacaze rosii congelat, 1 kg Rogelfrut
453.2 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 45,32 RON
Umplutura de Cacao-Alune 13% 10kg 1230-005 OVK
12.91 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 10,67 RON
Budinca de caramel 200g, Molino Chiavazza
203.88 RON
The price is indicated for 1.2 Kg
Preț / kg: 169,90 RON
Pasta aromatizanta fistic HALTA, 1,2kg, 5830 Ipsa
280 RON
The price is indicated for 10 Kg
Preț / kg: 28,00 RON
Crema instant de vanilie CREMDOR +C, 10kg, 2063 Ipsa
52 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 42,98 RON
Piure de baby kiwi congelat indulcit, 1 kg Rogelfrut
69 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 57,02 RON
Piure de fructe de padure congelat, 1 kg Rogelfrut
Stoc Epuizat
Faina integrala din grau 500g, Molino Chiavazza
3.71 RON
The price is indicated for 1 pcs
Faina integrala din grau 500g, Molino Chiavazza
68 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 61,26 RON
Piure de litchi congelat, 1 kg Rogelfrut
125 RON
The price is indicated for 1 Kg
Preț fără TVA: 112,61 RON
Piure concentrat de fructul pasiunii congelat, 1 kg Rogelfrut
17 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 14,05 RON
Colorant alimentar hidrosolubil gel maro, 30 g T-072 Food Colours
120 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 99,17 RON
Piure de fructe Merisor, 1L S11 Toschi
11.93 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 9,86 RON
Amestec pentru Panna Cotta cu topping fructe de padure 100g 4948 Mollino Chiavazza
New
Coji de cannoli foietaj dulce Sfoglia Mignon, lungime 60 mm, cutie 108 buc, Orma
200 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 165,29 RON
Coji de cannoli foietaj dulce Sfoglia Mignon, lungime 60 mm, cutie 108 buc, Orma
35 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 28,93 RON
Coji cannoli mignon 8.5 cm, cutie 15 buc Palermitana
122.57 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 17,51 RON
Glazura NEUTRAL 7KG APM
479.88 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 79,98 RON
Crema ciocolata neagra COVERCIOCK CHOCOLATE, 6kg, 6953 Ipsa
137.34 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 22,89 RON
Crema termostabila de cacao si alune ESSENZA, 6kg, 6917 Ipsa
25.03 RON
The price is indicated for 2.5 Kg
Preț / kg: 10,01 RON
Cartofi pai congelati 10x10mm Maestro 2,5 kg Agristo
Stoc Epuizat
Amidon de cartofi 25kg ELT
237.5 RON
The price is indicated for 25 Kg
Preț / kg: 9,50 RON
Amidon de cartofi 25kg ELT
239.34 RON
The price is indicated for 6 Kg
Preț / kg: 39,89 RON
Crema de ciocolata cu lapte si alune CIOCCOLOSA BUENA, 6kg, 6941 Ipsa
136.99 RON
The price is indicated for 7 Kg
Preț / kg: 19,57 RON
Glazura Neutral 7kg 600-001 OVK
New
Coji de tarta patrate dulci Frolla Mignon, 35x35 mm, cutie 168 buc, Orma
190 RON
The price is indicated for 1 Cut.
Preț fără TVA: 157,02 RON
Coji de tarta patrate dulci Frolla Mignon, 35x35 mm, cutie 168 buc, Orma
27.31 RON
The price is indicated for 1 pcs
Preț fără TVA: 22,57 RON
Aroma de Cocos 50G 9261640 DER
× logo

Abonează-te la newsletter-ul nostru pentru a primi cele mai noi oferte!